Birkaç senedir sürekli sinematik videoları ile karşılaştığımız Death Stranding, E3 2018 dahilindeki Sony ve PlayStation sunumunda tekrar karşımıza çıktı. Bu oyun, bu sefer karşımıza hem sinematik video, hem de oynanış anları ile çıktı ve bizleri gerçekten etkiledi. Eğer dilerseniz sizler de Death Stranding için yayımlanmış olan sinematik videoya ve oynanış anlarına, haberimizin devamından göz atabilirsiniz. Haberimizin en altında da bu oyuna ait E3 2018 görsellerine yer vereceğiz.

Death Stranding

Death Stranding yine kafaları karıştırdı

Yapılan açıklamalara göre oyunun videosu da, görüntüleri de direkt olarak PlayStation 4 Pro sürümünden geliyor. Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre bu videonun başındaki ve sonundaki oynanış kesitleri, oyunun oynanış anlarını en iyi temsil edenlerden. Ayrıca oyun için yayımlanmış olan her tanıtıcı videoda olduğu gibi, açıklamalara göre bu videoda da bazı sırlar bulunuyor. Fakat önceki oyunların aksine, yayımlanmış olan bu video oyuncuların önemli sorularını da cevaplıyor.

Yayımlanan videoda genel olarak kahramanımız Sam görünüyor. Fakat oyun için yayımlanmış bu uzun videoda, sonunda 2 yeni kahramanı daha görüyoruz ve bu kahramanların ikisi de bayan. Hatta bazı oyuncular, bu kahramanları tanımış bile olabilir. Kendilerinin adı Lindsay Wagner ve Léa Seydoux olarak geçiyor. Bu iki isim de oldukça yetenekli ve popüler, Fransız olan aktrisler. Bu isimlerden Léa Seydoux olanı daha önce Mission: Impossible – Ghost Protocol filminde de görmüş olabilirsiniz. Lindsay Wagner ise daha önce The Six Million Dollar Man gibi yapıtlarda yer almıştı.

Son olarak, yapılan açıklamalara göre Death Stranding için daha açıklanacak olan daha fazla karakter bulunmakta. Tabii bunları gelecekteki etkinliklerde göreceğiz. Son olarak, eğer dilerseniz hemen aşağıdaki galerimizden oyun için yayımlanmış olan E3 2018 görsellerine de göz atabilirsiniz. Hemen yukarıda ise oyunun yeni videosu var zaten.

Etiketler: