Hideo Kojima liderliğinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro platformları için geliştirilmekte olan Death Stranding, birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyor. Oyuncular, bu oyunu daha fazla beklemek zorunda kalmayacak çünkü yapıt, Sony ekibinin E3 2018 sunumunda karşımıza çıkacak. Bizler de kendimizi o güne hazırlamıştık tabii ama Hideo Kojima bir sürpriz yaptı ve erkenden, oyun için yeni bir görsel yayımladı.

Death Stranding

Acaba yeni Death Stranding görselinde ne gibi sırlar var?

Bahsetmiş olduğumuz bu yeni görseli, sizler de hemen yukarıdan görebilirsiniz. Evet, görselde sadece çayır ve çimen var. Bu görsel öncelikle oyunun grafiksel kalitesini gösteriyor ama görüntülerin ardında da mutlaka bir gizli mesaj olmalı. Sonuçta bu görsel direkt olarak Hideo Kojima tarafından yayımlandı. Boş bir şekilde sunulmuş olamaz.

İnternet alemindeki yorumlara baktığımız zaman, bir kişinin bu görselde bir vücut gördüğüne rastlıyoruz ki bunu biz de görüyoruz. Ayrıca yayımlanan bu görüntünün, oyun içi olup, olmadığı da tartışılıyor ki, bizler görseldeki kaplamaların bir kısmında biraz kalitesizlik görüyoruz. Bu yüzden de görselin direkt olarak oyun içi bir görsel, en azından direkt olarak oyun motorundan çıkan bir görsel olduğunu düşünüyoruz. Aksi halde böyle bir şeyin görülebileceğini pek zannetmiyoruz. Peki, bu görsel hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Etiketler: