Days Gone için geçtiğimiz günlerde oyunun ilk 1 saatini gösteren bir video yayımlanmıştı. Game Informer ekibi tarafından yayımlanan bu video oldukça başarılı idi. Bugün ise o videonun devamı niteliğinde olan, 40 dakikalık başka bir oynanış videosu yayımlandı. Bahsettiğimiz bu video, direkt olarak Game Informer ekibinin resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı.

Days Gone

Days Gone yine karşımızda, bu sefer 40 dakikalığına

Yayımlanmış olan bu videoda karakterimiz bol bol kamp temizliyor, zombi öldürüyor ve birçok kez de ölümün eşiğinden ölüyor. Ayrıca, bu video ile birlikte oyunun kullanıcı arayüzüne daha detaylı bir şekilde bakabiliyoruz. Mesela, oyunun harita tasarımını görüyoruz ve o kısıma eklenmiş olan ince bir detayı da fark ediyoruz. Bu detay, oyunda kaç gün geçtiğini bizlere gösteriyor. Oyunun adına uygun bir şekilde, “700 Days Gone” olarak gösteriliyor tabii. Ayrıca bu kısımda, günler 0’dan başlamıyor çünkü oyunun evreninde bu zombi istilası 2 yıl önce başlıyor. Yani halihazırda 2 yıl bulunuyor o sayaçta.

Days Gone, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro platformları için 2019 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Ayrıca oyun, muhtemelen E3 2018 sırasında da oyunculara detaylı bir şekilde gösterilecek, muhtemelen ön siparişe açılacak. Son olarak, yayımlanmış olan bu video hakkındaki yorumlarınızı da mutlaka bekliyor olacağız efendim. Tüm bu yayımlanan videolar sonrasında, bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz?

Etiketler: