Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Cyberpunk 2077 oyunundaki agresiflik, radyolar ve garajlar detaylandırıldı

Eğer Cyberpunk 2077 oyunundaki ulaşım araçlarının detaylarını merak ediyorsanız, bu bilgilere göz atmak isteyebilirsiniz.

Oyuncuların karşısına 2020 senesinde çıkacak olan Cyberpunk 2077, sürekli olarak yeni bilgilerle kendisini göstermeye devam ediyor. Bu günlerde de bahsettiğimiz oyun için agresiflik, radyolar ve garajlar hakkında yeni detaylar yayımlandı. Mesela, bu video oyununda birkaç belirli kişi hariç, herkese karşı agresif olabileceğimizi, onlara zarar verebileceğimizi veya öldürebileceğimizi öğrendik.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, oyunculara garaj da sunacak

Tüm bunların haricinde, bahsettiğimiz bu video oyununda 1’den fazla garaja sahip olabileceğimizi de öğrendik. Açıklamalara göre bu garajlarda motosiklet ve araba gibi araçlarımızı saklayabileceğiz. Ayrıca, açıklamaların devamına göre her araçta radyolar da olacak. Şimdilik oyunda kaç adet radyo ve şarkı olacağını bilmiyoruz ama CD Projekt RED ekibinin sadece bu oyun için özel şarkılar bestelettirdiğini de biliyoruz.

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 oyununun seçimlerden etkilenen hikayelerine ve görevlerine de değindi. Açıklamalara göre bu sistem, The Witcher 3: Wild Hunt oyunundan beri çok değişti ve geliştirildi. Oyuncular, yaptıkları seçenekler sayesinde farklı romantik seçeneklerle karşılaşabilecek, farklı sahneler izleyebilecek, farklı karakterle tanışabilecek ve çok daha farklı şeyler olacak. Tabii ki bu seçimlerden ötürü görevler ve belli finaller de etkilenecek.

Tüm bunların haricinde, Cyberpunk 2077 oyununda bölümlerin bitiş hissinin olacağını da öğrendik. Yani, Days Gone oyununda gördüğümüz gibi her hikayenin kendisine ait bir bölümü olacak ve bu bölümler bitebilecek. Yalnız oyuncular, bu bölümlerin bittiğini olabildiğince az hissedecek. Bölümlerden diğer bölümlere geçişler, olabildiğince kusursuz olacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir