Cyberpunk 2077 oyununda çok daha fazla ünlü isim görebiliriz

Belli ki CD Projekt RED sadece Keanu Reeves ile yetinmeyecek.

E3 2019 sırasındaki sunum sırasında, Cyberpunk 2077 oyununda Keanu Reeves isimli oyuncunun yer alacağını öğrenmiştik. Keanu Reeves, oldukça popüler ve başarılı bir oyuncu idi. Kendisini daha önce Toy Story 4, John Wick: Chapter 3 – Parabellum ve Destination Wedding gibi projelerde görmüştük. CD Projekt RED tarafından gelen yeni açıklamalara da bakacak olursak, bu başarılı isim, bahsettiğimiz oyundaki tek ünlü isim olmayacak.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 oyununda başka kimleri görebiliriz?

Video Games Chronicle ekibine konuşan bir CD Projekt RED çalışanı, kendisine yönetilmiş olan, “Oyunda daha başka ünlü isimler görecek miyiz?” sorusuna ilginç bir şekilde cevap verdi. Bu cevap ise tabii ki, “Şu an bu konu hakkında yorum yapamam. Bekleyip, görmeniz gerekecek.” şeklinde oldu. Bu çalışan ayrıca, genel olarak ünlüler ile çalışmak konusunda da bazı açıklamalar yaptı.

Çalışanın söylediğine göre CD Projekt RED, genel olarak rastgele ünlüler ile video oyunu projelerinde çalışmak istemiyor. Mesela, Rihanna muhtemelen kendileri için rastgele bir isim ve sırf ortada güzel bir reklam olacak diye de şirket, o kişiyi kendi projelerine dahil etmek istemiyor. CD Projekt RED, kendi projelerine uyumlu olan insanlarla çalışmayı tercih ediyor.

Her şeyi genel olarak özetlemek gerekirse, belli ki CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 oyununda başka ünlü isimler de göreceğiz. Yalnız bu isimler, rastgele kişiler olmayacak. Muhtemelen bu video oyununun evrenine uygun kişilerle karşılaşacağız. Bu ünlü isimlerin ise ne zaman duyurulacağını hiç tahmin edemiyoruz ama aslında kendileri, bu oyun için yayımlanacak olan herhangi bir tanıtım videosu ile gayet güzel bir şekilde gösterilebilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x