Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Cyberpunk 2077 oyununun kapak tasarımı, ters çevrilebilir olacak

Acaba oyuncular nasıl bir alternatif tasarım ile karşılaşacak?

Çıkışına sadece birkaç ay kalan Cyberpunk 2077, ilginç haberlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Günümüzde birçok oyun, dijital olarak satın alınıyor ama fiziksel olan kopyalar da hala ilgi çekiyor. Bu noktada da aslında bahsi geçen oyun, bir tık geride kalıyor; oyuncular, bu oyunun kapak tasarımını pek sevmiş değil. CD Projekt RED ise bu konuda oyuncuları sevindirecek bir haber verdi.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, nasıl bir alternatif tasarıma sahip olacak?

Bahsetmiş olduğumuz video oyununun sosyal medya kanallarından yapılan bir açıklamaya göre, oyunun kapak tasarımını sevmeyen kişiler, alternatif bir tasarım kullanabilecek. Bu alternatif tasarım da asıl kapak tasarımının arka yüzünde olacak. Yani, asıl tasarımı ters çevirdiğiniz zaman, alternatif tasarıma kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Yalnız, alternatif tasarımın neye benzediği hakkına henüz bir bilgimiz bulunmuyor.

Cyberpunk 2077 için alternatif kapak tasarımı, neye benziyor bilemiyoruz ama bir tahminimiz bulunuyor. Hemen yukarıdan görebileceğiniz görsel, oyunun ana kapak tasarımı. Bu tasarımda, sarı bir arka planın üzerinde V karakterinin erkek halini görebiliyoruz. Oyuncular, bu oyuna başlarken cinsiyetlerini seçebiliyordu. Bu noktada da bizler, alternatif kapak tasarımının kadın olan V ile hazırlandığını düşünüyoruz.

Yani, demek istediğimiz şudur ki bizce alternatif tasarımda sadece karakter değişecek, geri kalan her şey de aynı kalacak. Bu durum, oyunun sevilmeyen kapak tasarımı krizini de muhtemelen çözemeyecek ama yine de bekleyip, görmek gerekiyor. Belki CD Projekt RED, daha güzel bir sürpriz hazırlamış olabilir oyuncular için. Belki de oyundaki 1’den fazla karakterin göründüğü, daha hoş bir tasarım, oyuncuları bekliyor olabilir.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir