Geçtiğimiz günlerde size bir haber sunmuştuk ve bu haberde Marvel Games ekibinin Comic-Con International: San Diego 2018 etkinliğinde bulunacağını ve 5 adet video oyununu göstereceğini belirtmiştik. Bu 5 oyundan 4 tanesi mobil platformlar içindi. Diğer oyun ise Marvel’s Spider-Man idi. Fakat ortaya çıkan yeni bilgilere göre Marvel Games, Comic-Con International: San Diego 2018 için daha fazla sürpriz barındırıyor olabilir.

Comic-Con

Comic-Con International: San Diego 2018 sırasında ne gösterilecek?

Bahsetmiş olduğumuz etkinliğin yapımcısı tarafından verilen bilgilere göre bahsettiğimiz bu ekip, etkinlik sırasında bazı sürprizler yapacak. Bu sürprizlerin henüz duyurulmamış sürprizler olarak lanse edilmesi de bizlerin kafasını karıştırdı. Square Enix ekibinin E3 2018 sırasında The Avengers Project oyununu göstermesini bekliyordu herkes. Tabii ki böyle bir gösterim gerçekleşmedi ve şimdi bu gösterim, Comic-Con International: San Diego 2018 sırasında gerçekleştirilebilir.

Tabii bu konuda beklentilerimizi çok yüksek tutmamalıyız çünkü bahsetmiş olduğumuz ihtimal, mantıken oldukça düşük bir ihtimal. Şu an geliştirilmekte olan The Avengers Project, oldukça yüksek bütçeli, AAA seviyesinde bir video oyunu ve Marvel ekibi de bu oyunu herkesin gözünün üzerinde olduğu bir etkinlikte duyurmak isteyecektir. Paris Games Week, PlayStation Experience veya Gamescom tarzı etkinliklerde yani. Bu yüzden Comic-Con International: San Diego 2018 sırasında bir duyuru alacağımızı aslında biz pek düşünmüyoruz.

Peki, bu konuda sizler tam olarak ne düşünüyorsunuz? Marvel, bahsettiğimiz etkinlik sırasında Square Enix ile bir The Avengers Project duyurusu yapabilir mi? Yoksa bu oyunun duyurusu daha etkili bir etkinlik için mi bekletiliyor? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster