Tek kişilik senaryo modunun Call of Duty: Black Ops IIII bünyesinde olmamasına, seriyi her sene edinen hayranları fazla içerlemese de oyun dünyasının genelinde hafif bir burukluğun olduğunu söyleyebiliriz. Tabii bu burukluk satışları fazla etkilemeyecektir gibi geliyor ama göreceğiz. Oyunun geliştirici ekibi de dikkati tek kişilik modun yokluğundan, var olan oyun modlarına çekme çabalarını sürdürmekten geri kalmıyorlar. Bu kapsamda, serinin artık klasikleşen Zombies oyun moduna da ayrı bir önem veriliyor. Haberimizde de Call of Duty: Black Ops 4 oyununun Zombies moduna dair bir sunumun, Comic-Con International: San Diego 2018 sırasında yapılacağı bilgilerini vereceğiz. Bu sunumun içeriğine dair detayları ve Türkiye saatine göre hangi tarihte gerçekleşeceğine dair bilgileri, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Comic-Con 2018 sırasında, Call of Duty: Black Ops 4 Zombies paneli yapılacak

Call of Duty: Black Ops 4 Zombies moduna dair yeni bilgiler gelecek

Comic-Con International: San Diego 2018 ilk gün etkinliklerinin programı belli oldu. Giriş kısmında belirttiğimiz üzere Call of Duty: Black Ops IIII oyununun zombi moduna ait bir panel, ilk gün programında görülüyor. Bu panelde; oyunun geliştiricisi Treyarch ekibinden Jason Blundell ve Craig Houston, Zombies modunun tarihiyle ilgili konuşmalar yapacaklar. Tabii ki bu tarihe yakın zamanda dahil edilecek olan Call of Duty: Black Ops 4 oyununun Zombies modundan yeni bilgiler ve şimdiye kadar gösterilmemiş oyun görüntüleri sunulacak. Eldekilerle mutlu olmamız gerektiğini hatırlatarak panelin gerçekleştirileceği tarihi de sizlere verelim.

Etkinlik programına baktığımızda, yukarıda da belirttiğimiz gibi bu panelin, Comic-Con International: San Diego 2018’in ilk gününde yapılacağını hatırlatalım. 19 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşecek olan panelin Türkiye saatlerine göre de 23:00’de başlayacağını söyleyelim. Merak eden okurlarımız varsa bu saatte, sosyal medya platformları üzerinden seyredebilirler. Panelde konuşulacak konular; 10 yıllık Call of Duty Zombies modu tarihi, Call of Duty: Black Ops IIII içerisindeki Zombies moduna dair bilgiler, geliştirici ekibe göre bu oyun modun amacı başlıkları altında toplanacak.

Ayrıca panelde soru-cevap etkinliklerinin yapılacağını ekleyelim. Bu da geliştirici ekibin, yanıtını vermekte çekinebileceği soruların gelmesi anlamına geliyor ki oyun moduna dair pek çok yeni bilgiye de soru-cevap etkinlikleri sırasında sahip olabiliriz. Bakalım bu yıl ki senaryo modu içermeyen Call of Duty: Black Ops 4 projesi, satış anlamında ne gibi farklılıkları beraberinde getirecek. Sözlerimize son verirken hemen ekleyelim, Treyarch tarafından geliştirilen FPS oyunu; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için, 12 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.