2017 senesinin son çeyreğinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan Call of Duty: WWII, bu hafta sonu Steam üzerinden ücretsiz oynanabilir. Şu andan, 6 Mayıs 2018 tarihine kadar ücretsiz olacak olan bu video oyunu, ayrıca bu etkinlik boyunca indirimli bir fiyatla da satılacak. Yani, oyunu ücretsiz olarak oynayıp, beğenirseniz, ardından da uygun bir fiyata bu FPS oyununa sahip olabileceksiniz. Ücretsiz etkinlik boyunca kaydetmiş olduğunuz ilerlemeler de satın aldığınız zaman ana oyuna aktarılacağı için, hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII, herhangi bir limit olmadan herkese açılacak

Bahsetmiş olduğumuz indirimler, 7 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek ve oyunun standart sürümü, 60 Dolar yerine 39 Dolar fiyat etiketinde satılacak. Aynı şekilde oyunun Digital Deluxe sürümü de 80 Dolar yerine 75 Dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olacak. Peki, bu ücretsiz etkinlik boyunca oyunda neleri deneyimleyebileceksiniz? Her şeyi!

Evet, Steam üzerinden gerçekleştirilecek bu ücretsiz oynama etkinliğinde Call of Duty: WWII, size tüm içeriğini, sınırsız bir şekilde sunacak. Yani, oyunun senaryo modu, zombi modu ve çoklu oyuncu modu tamamen açık olacak. Eğer oyunun sadece senaryo modunu deneyimlemek istiyorsanız, bahsetmiş olduğumuz bu ücretsiz oynama etkinlikleri size yeter de artar bile. Aynı şekilde zombi ve çoklu oyuncu modlarını da sınırsız bir şekilde deneyebileceğiniz için, oyuna olan hevesinizi güzel bir şekilde besleyebilirsiniz.

Etiketler: