Call of Duty: Warzone – ZRG 20mm nasıl açılır?

Yeni bir keskin nişancı tüfeği olan ZRG 20mm, oldukça kolay bir şekilde açılıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War oyununda ne yazık ki çok da fazla keskin nişancı tüfeği bulunmuyor. Tabii bu kısıtlı silah sayısı Call of Duty: Warzone tarafına da yansıyor. Şimdi ise bu durum değişiyor; oyuncuların karşısına oldukça güçlü, ZRG 20mm ismine sahip bir keskin nişancı tüfeği çıkıyor. Sadece üç mermilik bir şarjör kapasitesine sahip olan güçlü silah, bahsi geçen iki oyun üzerinde de açılabiliyor ve diğer silahlarda olduğu gibi iki oyun içerisinde de çapraz olarak kullanılabiliyor. Peki, bu silahın kilidi nasıl açılacak?


Call of Duty: Black Ops Cold War için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyununda bu silahı açmak pek de zor olmayacak

Elde edilen bilgilere göre ZRG 20mm silahının kilidini açmak için 15 farklı karşılaşmada en az 2 adet Longshot Medal isimli madalyayı kazanmanız gerekiyor. Bu madalya için de uzak mesafeden düşman öldürmeniz gerekiyor. Eğer bu madalyaları Call of Duty: Warzone oyununda kazanmak istiyorsanız, HDR ve AUG gibi silahlarla Plunder moduna giriş yapabilirsiniz. Call of Duty: Black Ops Cold War oyununda ise istediğiniz bir silah ile Hardcore temelli oyun modlarını tercih edebilirsiniz. Bu tip oyun modlarında düşmanları öldürmek çok kolay olduğu için madalyaları kazanmak da ciddi anlamda kolaylaşabiliyor. Ayrıca bu görev için her silahı da kullanabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Black Ops Cold War oyunlarına gelen eski görevlerde olduğu gibi bu görevde de ne yazık ki karşılaşmaları erkenden terk etmek, ilerlemelerinizin kaydedilmemesine yol açıyor. Yani, madalyayı ne de olsa kazandım deyip, oyundan çıkarsanız, ne yazık ki görevinizde herhangi bir ilerleme kaydedemezsiniz. Bu yüzden, giriş yaptığınız her karşılaşmayı sonuna kadar oynamanızı ve yine her karşılaşmada en az 2 adet madalya kazanmanızı öneriyoruz. Bu arada, Call of Duty: Black Ops Cold War oyununda Satellite, Armada, Checkmate ve Garrison gibi daha büyük ve uzun mesafeli koridorlara sahip olan haritalara yönelebilirsiniz.