Call of Duty: Warzone – MAC-10 için en iyi teçhizatlar

Call of Duty: Warzone oyunundaki belki de en iyi SMG, MAC-10 olabilir.

Şu anda Call of Duty: Warzone oyununda seçebileceğiniz en iyi yan silahlardan bir tanesi MAC-10. Yalnız, birçok oyuncu bu silaha biraz yabancı olabiliyor ve bu yüzden de silaha uyum gösterebilecek bir teçhizat oluşturmak zor olabiliyor. İşte bu zorluktan ötürü, SMG kategorisinin belki de en iyi silahı olan MAC-10 için bir rehber hazırlamak istedim. Bu rehber aracılığı ile MAC-10 silahı üzerinde kullanılabilecek en iyi parçaları ve Perk olarak da geçen ek özelliklerin neler olduğunu sizlere göstereceğim. Dilerseniz giriş kısmını uzatmadan rehberimize başlayalım.


Call of Duty: Vanguard için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyununda en iyi MAC-10 silahı nasıl yapılır?

Her şeyden önce MAC-10 için seçilebilecek en iyi parçalara yer vermek lazım. Bu parçaların ilki, tabii ki Muzzle kategorisi için bir susturucu. Eğer silahın seviyesi yetiyorsa, kesinlikle Agency Suppressor öneriyorum. Onun haricinde, standart susturucuya da yönelebilirsiniz. Barrel kategorisinde ise kesinlikle seçmeniz gereken parça bence 5.9″ Task Force olacaktır. Ardından da silahın sekmesini dengeleyebilmek ve genel anlamda kontrol altına almak için Stock kategorisine Raider Stock ve Underbarrel kategorisine de Field Agent Grip önerebilirim. En sonda da şarjör kapasitesinin size problem çıkartmaması için Ammunition için STANAG 53 Rnd Drum kullanmalısınız.

  • Muzzle: Agency Suppressor
  • Barrel: 5.9″ Task Force
  • Stock: Raider Stock
  • Underbarrel: Field Agent Grip
  • Ammunition: STANAG 53 Rnd Drum

Call of Duty: Warzone oyununda konu Perk olduğu zaman aslında çok da fazla bir opsiyonunuz yok. Yine de MAC-10 için öncelikle Double Time isimli ek özelliği önerebilirim. Bu sayede daha uzun süreler depar atabilirsiniz ve düşman ile aranızda olan mesafeyi kısa bir sürede azaltabilirsiniz. İkinci seçeneğiniz ise mutlaka Ghost olmalı. Bu sayede Heartbeat Sensor gibi ekipmanlarda görünmezsiniz. Son olarak da Tracker ile seçiminizi sonlandırabilirsiniz. MAC-10 ile düşmanların çok yakınına girmeniz gerekeceği için kendilerini Tracker ile takip etmeniz oldukça işinize yarayacaktır. Yine de Double Time ve Tracker, kişisel tercihlere göre değiştirilebilir.