Call of Duty: Warzone oyunundaki nükleer bombalar erkenden fırlatıldı

Oyuncular, Call of Duty: Warzone oyununun sezon finalini erkenden yaşadı.

Call of Duty: Warzone oyununun şu anda aktif olan sezonu iki hafta içerisinde bitecek ve bu finalin nükleer bombalar ile verileceği de artık net olarak biliniyor. Activision, bu olayları saklamak için çok uğraşıyordu; hatta sızıntı yapan platformları telif hakkı bildirimleri ile tehdit ediyordu ama bu dev şirket, yine kendi kendisini vurdu. Daha önce birçok kez sızdırılmış olan nükleer bomba etkinliği, Call of Duty: Warzone oyununun içerisinde bir anda aktif oldu. Oyuncular, nükleer bombaların atıldığına şahitlik etti ama her şey yanlışlıkla gerçekleştirildiği için bombalar patladıktan sonra hiçbir şey olmadı. Normalde, sezon finalinin verilmesi gerekiyordu.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyununda bol patlamalı günler yaşanıyor

Söylentilere ve sızıntılara göre Call of Duty: Warzone oyununun şu anda aktif olan sezonu, nükleer bombaların patlaması ile bitecekti. Bu patlamadan sonra ise oyunun haritası, 1980 dönemine geri dönecek ve Call of Duty: Modern Warfare yerine Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun temasına sahip olacak. Oyuncular, stadyum gibi önemli noktaların inşaatlık hallerini bile görebilecek yenilenen haritada. Nükleer bombalar şu anda patlıyor ama tabii ki sezonun sonu henüz gelmedi. Ayrıca, oyunun geliştirici ekibi de bu probleme hızlı bir şekilde müdahale etti. Bu yüzden nükleer bombaları artık oyun içerisinde görebilmek mümkün değil.

Böyle bir hatayı kaçırdık ama hiç göremeyeceksek, neden internet döneminde yaşıyoruz ki? Tahmin edebileceğiniz üzere internet üzerindeki birçok oyuncu, bu nükleer bombaların videolarını çekti ve Twitter ile Reddit gibi platformlarda paylaştı. Eğer dilerseniz, bağlantılara tıklayarak o görüntülere sizler de ulaşabilirsiniz ve bombaların ne şekilde fırlatıldığını ve nasıl patladığını görebilirsiniz. Tabii ki ortada büyük bir patlama bulunmuyor; henüz yaşanmaması gereken bir olaya şahitlik ediyoruz. Nükleer bombalar sadece yerin içine giriyor ve ufak bir efekt bırakıyor. Peki, yaşanan bu olaylar hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x