Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Warzone için 200 kişilik Battle Royale modu geldi

Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Modern Warfare için Season 4 Reloaded güncellemesi geldi.

Call of Duty: Warzone oyunu daha çıkmadan önce söylentilere göre bu oyun ile sunulacak olan Battle Royale modu 200 oyuncuya destek verecekti. Yalnız oyun çıktığı zaman Battle Royale, sadece 100 oyuncuya destek veriyordu. İşte bu durum, Season 4 Reloaded güncellemesi ile değişti; bahsi geçen güncelleme ile oyuna 200 kişilik Battle Royale modu ve çok daha fazlası eklendi. Season 4 Reloaded, aynı zamanda Call of Duty: Modern Warfare oyununa da geldi. Peki, bu güncelleme bahsi geçen iki oyuna neler getirdi? Hadi, bu sorunun cevabını verelim.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone, dev gibi bir Battle Royale oldu

Biraz önce de dediğimiz gibi Season 4 Reloaded güncellemesi ile Call of Duty: Warzone oyununa öncelikle 200 kişilik bir Battle Royale modu geldi. Quads şeklinde sunulan bu oyun modu, tek yenilik de olmadı. Bu modun haricinde oyuna Supply Run tipi kontratlar eklendi. Eğer bu tip bir kontratı aktif ederseniz, oyun sizi bir Buy Station noktasına yönlendirecek. Eğer bu noktaya zamanında giderseniz, Buy Station üzerinde bir indirime sahip olacaksınız. Bu noktada, Juggernaut Royale modunu da unutmamak gerekiyor tabii ki.

Juggernaut Royale, Call of Duty: Warzone için gelmiş olan yeni bir etkinlik modu. Bu etkinlik modunda, Battle Royale deneyimi yaşanıyor ama her zaman için haritada bir tane Juggernaut giysisi bulunuyor. Bunu giyen oyuncular, her yere dehşet saçabiliyor. Juggernaut olan oyuncu öldüğü zaman da destek kutusu olarak 1 tane daha Juggernaut giysisi bırakılıyor. Yani, oyun alanında sürekli olarak en fazla 1 adet Juggernaut bulunuyor. Tabii bir de Spotter Scope var. Spotter Scope, yeni bir silah parçası ve kendisi, düşmana hiçbir şekilde yansıma göstermiyor.

Tüm bunların haricinde aynı oyun için bir de başlangıç paketi satılmaya başlandı. 5 Dolar değerindeki bu paketin içerisinde 500 adet Call of Duty Point birimi, Amalgam silahı, Alchemist silahı, Breathing Easy kartı, Vulture Culture amblemi, 1 saatlik Double Battle Pass XP ve 1 saatlik Double Weapon XP ögeleri yer alıyor. Tüm bunlardan önemlisi ise oyuna yeni eklenmiş olan bir keskin nişancı tüfeği. Bu silahın adı Rytec AMR ve kendisi inanılmaz güçlü. Oyun içerisindeki bir meydan okuma görevi ile açılan bu silahı sakın kaçırmayın.

Tüm bunların yanında Call of Duty: Modern Warfare için de Cheshire Park haritası geldi. Team Defender isimli yeni bir oyun modu da oyunculara sunuldu. Tüm bunların haricinde, iki oyunun da mikro ödeme mağazası, birbirinden güzel yeni ögelerle güncellendi. Call of Duty: Warzone ve/veya Call of Duty: Modern Warfare oyunlarını oynuyorsanız, Season 4 Reloaded güncellemesine mutlaka bir göz atmanızı öneriyoruz; iki oyun için de önemli yenilikler, bu güncelleme ile oyuncuların karşısına çıkıyor gibi görünüyor efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x