Call of Duty: Warzone – Fractured Intel ögeleri nasıl bulunur?

Call of Duty: Warzone oyununda bulabileceğiniz 7 adet Fractured Intel bulunuyor.

Call of Duty: Warzone oyununda birkaç gizem bulunuyor. Bu gizemlerden bir tanesi de Fractured Intel adı altında yatan bir bulmaca. Oyunun içerisinde ve dışarısında birkaç farklı Fractured Intel ögesi bulabiliyorsunuz ve bu ögeler sayesinde hem oyundaki karakterler hakkında daha fazla bilginin sahibi olabiliyorsunuz, hem de savaş bileti ögeniz için tecrübe puanı kazanabiliyorsunuz ki tüm Fractured Intel ögelerini topladığınız zaman savaş bileti için oldukça fazla tecrübe puanı toplamış oluyorsunuz efendim.


Call of Duty: Warzone için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Modern Warfare için yeterli sayıda rehber ürettiğimizi düşünüyoruz ve beşinci sezon ile iki oyuna olan rehber desteğimizi tamamen kesiyoruz. Serinin yeni oyunu çıktığı zaman yeni rehberlerimiz yayımlanacaktır.


Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyunundaki tüm Fractured Intel ögeleri nerede?

Call of Duty: Warzone oyununun haritasına giriş yaptığınız zaman BCH4 TV Station bölgesine giderseniz, ilk Fractured Intel ögesini bulabiliyorsunuz. Bu öge, TV Station içerisindeki haber stüdyosunun içerisindeki gazetelerin olduğu masada bulunuyor. Eğer o masanın sağına, soluna filan bakarsanız kendisini mutlaka göreceksiniz. Bu, aslında bulması en kolay Fractured Intel ögelerinden bir tanesi idi. İşler, zorlaşacak.

Verdansk International Airport, bakmanız gereken ikinci bölge. Buraya gittikten sonra ana binanın içerisine girip, B-23 kapısını bulmanız gerekiyor. Bina biraz büyük olduğu için burayı bulmanız biraz zor olabilir ama B-23 kapısını bulduktan sonra, oradaki masanın arkasındaki bilgisayar ile etkileşime geçerek, ikinci Fractured Intel ögesinin sahibi olabilirsiniz. Yalnız, bu bölgeden hemen ayrılmayın sakın.

Verdansk International Airport aynı zamanda üçüncü Fractured Intel ögesini de içerisinde bulunduruyor ve bu sefer de kontrol kulesine çıkmanız gerekiyor. Eğer bu kuleye normal yollarla çıktıktan sonra, en tepedeki bilgisayarlardan biri ile etkileşime geçerseniz, gerekli olan üçüncü ögeyi de alabiliyorsunuz ve Verdansk International Airport bölgesine bir daha uğramamak aracılığı ile ayrılabiliyorsunuz.

Fractured Intel ögesinin dördüncü olanı, askeri üssün güneyinde yer alan düşmüş uçağın hemen dışında yer alıyor. Eğer bu uçağın etrafında dolaşırsanız, dağılmış olan beyaz kağıtlar göreceksiniz. İşte o kağıtlara yakın dolaşın ve etkileşime geçilebilecek bir nokta mutlaka bulacaksınız ve bulmacanın dördüncü parçasının da artık sahibi olacaksınız, tecrübe puanlarını cebe indireceksiniz.

Beşinci ve altıncı Fractured Intel ise direkt olarak askeri üssün içinde bulunuyor. Hangarın güney girişine yakın olan binaya giriş yaptığınız zaman bazı dizüstü bilgisayarlar göreceksiniz. İşte onların yanında bulunan dosyalarla etkileşime geçmeye çalışın, bir tanesi mutlaka parçayı verecek. Sırada bölgenin, güneybatı köşesine gitmek var. Oradaki radyo kulesinin yanındaki dikdörtgen bina, hedefimiz.

Askeri üs içerisindeki dikdörtgen binayı bulduysanız, yine aynı şekilde bir dizüstü bilgisayarın yanında olan dosyayı arıyoruz. O dosya ile etkileşime geçerek, altıncı bulmaca parçasını da alıyoruz. Geriye kalan son Fractured Intel ise oyunun menüsünde. Eğer, Intel isimli sekmeye giriş yaparsanız, yeni bir şey göreceksiniz ve yedinci adımı da burada atabileceksiniz. Tüm bunlardan sonra neler oluyor, kimse bilmiyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x