Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Modern Warfare oyununda yeni bir Battle Pass ile ilk sezon başladı

Call of Duty: Modern Warfare, yepyeni içeriklere merhaba dedi.

Call of Duty: Modern Warfare için yeni içerikler, sonunda büyük bir güncelleme ile geldi. Bu güncelleme oyuna hem yeni mikro ödeme ögeleri ekledi, hem yeni bir Battle Pass sistemini oyunculara tanıttı, hem de yeni oynanabilir içerikler geldi. Bu içeriklerin başını ise yeni sayılabilecek bir harita ve yeni oyun modu çekti. Dilerseniz öncelikle Battle Pass ögesinden bahsedelim, ardından diğer içeriklere geçeriz.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, Battle Pass ile tanıştı

Oyuna eklenmiş olan Battle Pass, tahmin edebileceğiniz gibi hem ücretsiz, hem de ücretli kısımlardan oluşuyor. Ücretli kısımda 100 adet ödül bulunurken, ücretsiz kısımda sadece 20 adet ödül bulunuyor. Battle Pass ögesinde 100 adet seviye bulunuyor ve oyunu oynamak, tecrübe puanı kazanmak ve meydan okumaları sonlandırmak, sizin seviyenizi yükseltebiliyor. Ayrıca temel seviyeniz ile Battle Pass seviyesi de ayrı işliyor.

Battle Pass ögesinin ücretli kısmı 1,000 COD Points ile satın alınabiliyor. Seviye atlama ise 150 COD Points ile gerçekleştirilebiliyor. Yani, mikro ödeme yolunu kullanarak oyundaki tüm kozmetik ögeleri, ilk günden bile alabiliyorsunuz. Ayrıca Battle Pass, 60 gün boyunca aktif kalacak gibi görünüyor ve 60 günde 100 seviye atlamanız isteniyor tüm ödüller için. Ayrıca, bu sezondaki karakter seviyeniz, açıklamalara göre bir sonraki sezonu da etkileyecek.

Battle Pass aracılığı ile Holger-26 ve RAM-7 silahlarının sahibi olabiliyorsunuz ücretsiz bir şekilde. Tüm bunların haricinde, Mara isimli operatörü de Battle Pass ögesini satın aldığınız an açabiliyorsunuz. Operatörler, silah oyuncakları, görünümler, amblemler, saatler ve çok daha fazlası da bu Battle Pass ögesi içerisinde yer alıyor. Son olarak, bu Battle Pass, 1000 COD Points ile alınabiliyor ama karşılığında, eğer tüm seviyeleri bitirebilirseniz, 1300 COD Points kazanmış oluyorsunuz. Yani, paranızı geri alıyorsunuz.

Featured Bundles ve Vanity Packs ögeleri de artık oyunda

Call of Duty: Modern Warfare oyununda yeni kozmetik ögelerin sahibi olmanın tek yolu, ücretsiz oynanış değil tabii ki. Bu video oyununda artık Featured Bundles ve Vanity Packs ögeleri de bulunuyor. Bu ögeler, temelinde paket ve paketin içerisinde kozmetik yönden sizi zenginleştirebilecek operatör görünümleri, kartlar ve çok daha fazlası bulunuyor. Bu ögeleri sadece mikro ödemeler aracılığı ile alabiliyorsunuz; başka bir yolu bulunmuyor.

Açıklamalara göre bu paketler, haftalık olarak değişecek ve ilk değişim, 10 Aralık 2019 tarihinde yaşanacak. O tarihe kadar oyundaki paketler ise The Huntsman, The Unseen, The Viking Burial II, The Reaper ve Blue Steele olacak. Tabii ki oyuna birinci sezon ile gelen yenilikler bu kadarı ile sınırlı olmadı. Mesela; Ground War moduna Port, Gunfight moduna Atrium ve Cargo, genel olarak oyuna da Crash haritası eklendi. Crash, tabii ki orijinal Call of Duty 4: Modern Warfare oyununda idi.

Oyuna Reinforce isimli yeni bir oyun modu da eklendi. Bununla birlikte Call of Duty: Modern Warfare oyununa eşli oyuncu modu için Operation Just Reward ve Operation Strongbox içerikleri de eklendi. Tabii bunlar eşli oyuncu modunun ana içerikleri idi; Classic Special Ops – Pitch Black eklendi mini oyun modları içerisine de. Bu içerikleri de Classic Special Ops – Grounded ve Classic Special Ops – Bomb Squad takip etti.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x