Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Modern Warfare için birinci sezon, ikonik haritalarla duyuruldu

Call of Duty: Modern Warfare oyununun ilk sezonu ile oyuncuların karşısına ikonik haritalar ve bir Battle Pass sistemi çıkacak.

Call of Duty: Modern Warfare, bir süre önce çıkışını gerçekleştirdi ve oyuncular tarafından da severek deneyimleniyordu. Bugün ise Activision ve Infinity Ward, 3 Aralık 2019 tarihinde başlayacak olan bu video oyununun ilk sezonunu duyurdu. Bu sezon ile oyuna eklenecek olan içeriklerin bir kısmı da açıklandı bu duyuru ile. Dilerseniz bu içeriklerimize de haberimizin devamında bir göz atalım.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, klasik haritaları geri getirecek

Yapılan açıklamalara göre oyunda birinci sezon başlayınca ve tabii ki sezon boyunca oyuna yeni haritalar eklenecek. Bu haritaların başını ise Crash, Vacant ve Shipment çekecek. Bu haritaların adını daha önce duymuş olabilirsiniz; kendiler, Call of Duty serisinin dördüncü oyununda yer alan ve çok sevilen haritalar idi. Bu haritalar, 6v6 ve 10v10 modları için gelecek ama Shipment, Gunfight modunda da oynanabilir olacak.

Bu haritaların haricinde; Ground War için Port, Gunfight için de Cargo ve Atrium haritaları gelecek. Domination ve Search & Destory modlarının bir karışımı olan Reinforce isimli bir oyun modu da bu sezonda oyuna eklenecek. Bu sezonda ayrıca oyunculara On Site Procurement (O.S.P.) isimli Gunfight modu da sunulacak. Bu oyun modu, oyunun alfa sürecinde oynanabilir olarak sunulmuştu oyunculara.

Call of Duty: Modern Warfare oyununun çoklu oyunculu moduna bir de Infected isimli yeni oyun modu gelecek. Bunların üzerine, Special Ops modu da güncellenecek ve Bomb Squad, Grounded, Pitch Black ve Just Reward görevleri de oyuna eklenecek. Bu sezonda oyunculara Battle Pass ögesi de sunulacak; şimdilik bu ögenin ücretli sürümü hakkında detay verilmedi ama ücretsiz sürümde Holger-26 ve Ram-7 silahlarının yer alacağı açıklandı.

Activision ve Infinity Ward ekiplerinin söylediğine göre Battle Pass içerisinde kozmetik ögeler de yer alacak ama bu ögeler daha sonra açıklanacak. Ayrıca, birinci sezonda oyuna daha fazla harita, oyun modu ve daha fazlası da eklenecek ama tahmin edebileceğiniz gibi bu içerikler de daha sonradan açıklanacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x