Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Modern Warfare için 1v1 ve 3v3 şeklinde modlar geliyor olabilir

Belli ki Call of Duty: Modern Warfare oyununun Gunfight modu çok seviliyor.

Call of Duty: Modern Warfare, içerisinde bazı farklı oyun modları bulunduruyor. Bu oyun modlarından bir tanesi, 2v2 şeklinde bir yapıya sahip olan Gunfight. Infinity Ward, Gunfight modunu aktif bir şekilde destekliyor. Mesela, daha geçen günlerde bu oyun modu için çok eğlenceli bir turnuva sistemi eklenmişti. Bugün ortaya çıkan yeni haberlere göre ise oyun moduna verilen destek kesilmeyecek ve Gunfight için 1v1 ile 3v3 şeklinde oyun türleri gelecek. Bu sayede mod, genişletilmiş olacak.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, yeni oyun modları ile güncellenecek

Infinity Ward ekibinde çalışan ve en güncel projesi, bahsetmiş olduğumuz bu video oyununun çoklu oyunculu modu olan Joe Cecot, Twitter üzerinden oyuncuların sorularını olabildiğince cevaplamaya çalışıyor. Kendisi, yine Twitter üzerinde aktifti; soruları cevaplıyordu. Bu sorulardan bir tanesi de Gunfight modu için 3v3 türünün oyuna eklenip, eklenmeyeceği hakkında idi. Joe Cecot, bu soruya cevap verdi ve sadece 3v3 değil, 1v1 şeklinde bir Gunfight türünün düşünüldüğü de açıkça söylendi.

Tahmin edebileceğiniz gibi Joe Cecot, bu oyun modlarının ne zaman geleceğini söylemedi, sadece gelecekte oyuncuların böyle modlar ile karşılaşabileceğini belirtti. Bu yüzden de Gunfight modunun ne zaman yeni içeriklerle güncelleneceğini bilemiyoruz. Yine de bu güncelleme, oyunun birinci sezonunda yapılabilir; Infinity Ward, halihazırda birinci sezonda oyuna yeni oyun modlarının ekleneceğini belirtmişti. Bu sezon muhtemelen 3 ay sürecek ve bu süreçte de bahsi geçen modlar, eklenebilir bizce.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x