Call of Duty: Modern Warfare – Battle Pass Edition duyuruldu

Call of Duty: Modern Warfare - Battle Pass Edition haricinde, Twitch ile bir partnerlik de duyuruldu.

Call of Duty: Modern Warfare oyununda yeni bir sezonun başlaması ile birlikte oyun için yeni bir paket de duyuruldu. Bu paketin adı Battle Pass Edition ve kendisinin içeriğinden sizlere haberimizin devamından bahsedeceğiz. Fakat bundan önce, haberimizin en altındaki görseli kullanarak da paketin içeriğine tanıklık edebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare – Battle Pass Edition, bolca içerik bulunduruyor

Yapılan açıklamalara bakacak olursak bu paketin içerisinde öncelikle ana oyun bulunuyor. Bu ana oyunun üzerine Battle Pass alabilmeniz için ve onun üzerine de ekstra kozmetik ögeleri satın alabilmeniz için 3000 adet COD Point ögesi veriliyor. Bunlarla birlikte paketin içerisinde 4 farklı mini paket de bulunuyor. Bu paketlerin 3 tanesi operatör paketi, diğeri ise silah paketi olarak geçiyor.

Eğer paket almak istemiyorsanız, halihazırda oyuna sahipseniz ve canlı yayın izleyerek kozmetik ögelerin sahibi olmak istiyorsanız, Infinity Ward ve Activision, sizleri de destekliyor. Yapılan açıklamalara göre Call of Duty ile Twitch hesaplarınızı bağlayıp, destekli canlı yayınları izlediğiniz zaman belli sürelerde oyun içi hediyelerin sahibi olabiliyorsunuz.

Mesela, eğer destekli bir canlı yayını 1 saat boyunca izlerseniz, 30 dakikalık Double XP kazanıyorsunuz. Eğer 2 saat boyunca canlı yayın izlerseniz, Wings of Valor isimli amblemi kazanıyorsunuz. 3 saatlik canlı yayın izleme sonucunda ise Best in Class isimli boyanın sahibi oluyorsunuz. En sonda ise eğer 4 saat boyunca bir canlı yayını izlerseniz, Hand Cannon isimli animasyonlu kartın sahibi oluyorsunuz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir