Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Call of Duty: Modern Warfare oyununun farklı haritalarını gösteren, 25 dakikalık bir oynanış videosu yayımlandı

Bu oynanış videosunda 5 farklı oyun modu ve 5 farklı harita gösteriliyor.

Call of Duty: Modern Warfare, kendisini YouTube üzerinde göstermeye devam ediyor. Infinity Ward ekibinin resmi YouTube kanalından yayımlanan yeni bir videoda da bahsi geçen oyunu görmeye devam ediyoruz. Oyunun geliştirici ekibi, PlayStation 4 Pro üzerinden 4K/60 FPS olarak yayımladığı bu oynanış videosunda birçok farklı oyun modu ve harita gösteriyor. Bu haritalar arasında bir adet gece haritası da yer alıyor.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, saf oynanış videoları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor

Sizlerin de haberimizin en tepesinden izleyebileceğiniz bu oynanış videosunda biraz önce de dediğimiz gibi 5 farklı oyun modu ile 5 farklı harita gösteriliyor. Bu haritalardan bir tanesi de gece haritası olarak karşımıza çıkıyor. PlayStation 4 Pro üzerinden 4K/60 FPS olarak alınan bu saf oynanış videosunda, oyundaki birçok silahı da rahatlıkla görebiliyoruz. Farklı oynanış tarzları da bu videoyu destekliyor gibi görünüyor.

Oyuncular ise yayımlanmış olan bu oynanış videosundan gayet memnun görünüyor. Özellikle YouTube, Reddit ve ResetEra gibi platformlardaki yorumlara baktığımız zaman Call of Duty: Modern Warfare hakkında olumsuz yorum görmek oldukça zor. Hatta, bu video ile alakalı yorumlarda biz henüz olumsuz olan herhangi bir şey görmedik bile. Peki, bu oyun ve yayımlanmış olan video hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Yürekleri ağızlara getiren, küresel güç dengesinde belirleyici olacak bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe ajanlarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek tepeden tırnağa unutulmaz Modern Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.

Klasik çok oyuncu moduyla muhteşem çevrim içi oyun alanını tecrübe et ya da diğerleriyle birlik olarak tüm beceri seviyelerine açık bir dizi elit operasyonda ortaklaşa oyna. İsterseniz de yenilenmiş olan Modern Warfare evrenini, yeni tekli oyunculu oyun modunda deneyin. Bu video oyunu, çok yakında sizlerle!

PlayStation Store
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir