Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

2020 senesinde yeni bir Call of Duty: Black Ops oyunu çıkabilir

Söylentilere göre bu video oyununun adı muhtemelen Call of Duty: Black Ops V olacak ve Soğuk Savaş döneminde geçecek.

Henüz bu senenin oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare çıkışını bile gerçekleştirmedi ama şimdiden bir sonraki sene için söylentiler duymaya başladık. Bu söylentilere göre 2020 senesinin Call of Duty oyununun adı Call of Duty: Black Ops V olacak ve oyunun kendisi de Soğuk Savaş döneminde yer alacak. Ayrıca bu seferki oyunda güçlü bir hikaye modu da olacak.

Call of Duty: Black Ops IIII

Önümüzdeki sene Call of Duty: Black Ops V mı gelecek?

Ortaya çıkan yeni söylentilere göre önümüzdeki senenin video oyunu, Treyarch ekibi geliştiriyor. Activision, Call of Duty serisinin geliştirici üçlemesinden Sledgehammer Games tarafını çıkarttığı için önümüzdeki senenin yükü Treyarch ekibine kaldı; bu ekip de biraz önce dediğimiz gibi Call of Duty: Black Ops serisinin beşinci oyununu geliştiriyor gibi görünüyor.

Söylentilere göre bu video oyunu, Soğuk Savaş döneminde geçecek. İşin daha da iyisi, bu video oyunu ile Call of Duty: Modern Warfare oyununda ele alınmış gerçekçilik ve şiddet; yeni oyunda çok daha yoğun olacak. Bu serinin dördüncü oyununda herhangi bir hikaye modu yer almamıştı ama söylentilere göre bahsetmiş olduğumuz bu video oyununda çok güçlü bir hikaye modu yer alacak.

Eğer ortaya çıkan söylentiler doğruysa; bahsettiğimiz video oyunu ile Soğuk Savaş döneminin tam 40 yılı da bu video oyununda yaşanacak. Oyuncular, bu hikaye modu ile Vietnam ve Kore taraflarındaki birçok savaş alanını görecek. Sledgehammer Games ve Infinity Ward, şu sıralar Call of Duty: Modern Warfare oyununu geliştiriyor ve Sledgehammer Games ekibi muhtemelen yeni projeye geçip, Treyarch cephesine destek verecektir.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir