Call of Duty: Black Ops IIII oyununun E3 2018 sırasında daha detaylı bir şekilde gösterileceğini biliyoruz. Tabii bu gösterim etkinlik alanında sadece basına yapılacak. Oyuncular ise bu tanıtımları canlı yayınlardan veya internet aleminde yayımlanan içeriklerden öğrenebilecek. Fakat etkinliğin kapıları bir süre sonra oyunculara da açılacak ve bu kapılar açıldığında da oyuncular, birçok farklı video oyununu deneyimleyebilecek. Bu oyunlardan bir tanesi de Call of Duty: Black Ops 4 olacak.

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4, çoklu oyuncu modu ile karşımıza çıkacak

Activision tarafından verilen bilgilere göre bahsetmiş olduğumuz video oyunu, 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında, yani E3 2018 etkinliğinin herkese açık olduğu zaman aralığında, Call of Duty: Black Ops IIII oynanan stantlar ile karşımıza çıkacak. Bu stantlarda oyunun sadece çoklu oyuncu modu oynanacak. Yani, oyuncular zombi modunu veya Battle Royale modunu deneyimleyemeyecek.

Şimdilik bu denenen sürümün detaylarını bilmiyoruz ama oyun için bir de kapalı beta süreci gerçekleştirilecek, yine yaz aylarında. Muhtemelen bu beta süreci ile oyunun E3 2018 demosu birbirine çok yakın olacaktır. Bu yüzden, E3 2018 etkinlik alanında bulunamadığınız için üzülmeyin, muhtemelen aynı demoyu birkaç hafta sonra sizler de oynayabileceksiniz efendim.