Call of Duty: Black Ops IIII için daha önce bir kapalı beta sürecinin gerçekleştirileceği resmi olarak açıklanmıştı. Bu beta sürecine sadece oyuna ön sipariş vermiş olan oyuncular katılabilecekti. Bugün ise GameStop Almanya, bahsettiğimiz kapalı beta hakkında önemli bilgiler verdi. Bu bilgilere bakacak olursak, Call of Duty: Black Ops 4 oyununun beta süreçleri, platformlar arasında farklılık gösterecek. Özellikle de katılım konusunda.

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4, PC oyuncularına açık beta ile sunulacak

GameStop Almanya ekibinin dediğine göre Call of Duty: Black Ops IIII oyununun beta süreci sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında kapalı şekilde karşımıza çıkacak. Bu beta süreci Ağustos 2018 içerisinde başlayacak ama tam tarih ne yazık ki bilinmiyor. PC oyuncuları ise bu kapalı betayı, açık beta olarak alacak. Şöyle ki, Call of Duty: Black Ops 4 oyununun beta sürecine konsol üzerinde sadece oyuna ön sipariş vermiş olan oyuncular katılabilecek. PC platformunda ise Battle.net platformunu kullanan herkes beta sürecine katılabilecek.

GameStop Almanya tarafından gelen açıklamalara göre, beta süreci açılmadan en erken 3 gün önce konsol oyuncularına davetiyeler ve kodlar gönderilecek. Bu da demek oluyor ki, yine betadan en erken 3 gün önce bu sürecin ön indirme işlemi başlayacak. PC platformundaki beta açık olacağı için, o platformda herhangi bir davetiye ve kod mevzusu olmayacak.

Activision veya oyunun geliştirici ekibi, bahsettiğimiz beta hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadı ama Call of Duty: Black Ops III ve Call of Duty: WWII oyunlarının beta süreçleri de Ağustos aylarında gerçekleşmişti. Yine aynı tarihle karşılaşırsak, şaşırmayacağız.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster