Black Desert Mobile oyununa Karanda ve Node Wars için düzenli sezon eklendi

Bunun yanı sıra, Sorceress sınıfı da çok yakında Black Desert Mobile oyununa geliyor.

Pearl Abyss, bugün Black Desert Mobile oyununda yeni bir World Boss olan Karanda’nın yanı sıra Node Wars düzenli sezonunun başladığını duyurdu. Maceracılar yeni güncellemelerle birlikte bu video oyununun sunduğu derinlemesine savaş sistemlerinin tadını çıkarırken, karakterlerine seviye atlatabilirler.

Black Desert Mobile

Black Desert Mobile için gelen Karanda kimdir ve Node Wars için düzenli sezon nedir?

Maceracılar için diğer oyuncularla takım oluşturarak yeni World Boss içeriğine meydan okuma zamanı geldi! Yeni World Boss olan Karanda’nın gelişi, maceracıların işbirlikçi savaş moduyla daha ölümcül bir düşmana karşı mücadele etmenin yanında, onu yenerek özel ödüller elde etme fırsatı sunuyor. Yalnızca 50. seviye ve üzerindeki maceracılar, Karanda’nın ortaya çıktığı bölgede ona karşı meydan okuyabilirler. Harpilerin Kraliçesi olarak bilinen Karanda, gökyüzünde süzülürken eşsiz hızıyla ile birlikte olağanüstü güçlerini kullanarak çevresindeki herkese saldırır.

Node Wars, hazırlık sezonunun hemen ardından düzenli sezonuna resmi olarak başladı. Büyük ölçekli bir PvP modu olan Node Wars ile klanlar birbirlerine karşı savaşarak Node noktalarını fethedebilecekler. Node Wars modunda galip gelen klanlar; büyük miktarda gümüş paranın kazanarak Node noktasını işgal edecekler. Düzenli sezon her hafta; Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri, sunucu saati ile akşam saat 8’den 10’a kadar sürecek. Node Wars günleri Node’ların bulunduğu bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

Bunun yanı sıra, Sorceress sınıfı çok yakında Black Desert Mobile oyununa geliyor. Resmi internet sitesi üzerinden anlık bildirimleri açan maceracılar, yeni sınıf güncellemeleri hakkında bilgi alabilecek ve aynı zamanda oyun içi eşyalar için bir kupon kazanabilecekler. Ayrıca Şubat 2020’nin ilk haftasına kadar, maceracıların her gün oyuna giriş yaparak çeşitli ödüller elde edebildikleri bir ön çıkış etkinliği yapılacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir