Beyond Good and Evil 2 oyununun çevrim içi yapısı tartışılıyor

Ubisoft şirketinin CEO'su tarafından oldukça olumlu yorumlar geldi.

Duyurusuyla birlikte Beyond Good and Evil 2 oyununun tamamen tekli oyunculu bir yapı üzerine kurulacağı açıklanmıştı. Sizlerle paylaştığımız içeriklerde bu oyunun çevrim içi olarak oynanabileceğini yani ilk verilen sözde durulmadığını söylemiştik. Akıllarda bir hayli soru işareti barınırken haberimize konu olan oyunun eşli oyunculu yapısıyla ilgili bazı yeni bilgiler alındı. Ayrıca, Ubisoft şirketinin CEO’su tarafından da bu yapıma dair övgüler geldi.

Beyond Good and Evil 2

Beyond Good and Evil 2 için güzel sözler söyleniyor

Geçtiğimiz günlerde önemli bir röportaj gerçekleştiren Ubisoft şirketinin CEO’su Yves Guillemot, Beyond Good and Evil 2 ile ilgili bazı yorumlarda bulundu. Yves Guillemot, üstü kapalı bir biçimde oyunun gidişatını övdü. Açıklamalarda oyunun geliştirici ekibinin tutkulu bir çalışma içerisinde bulunduğunu ifadeleri de yer alıyordu. Ayrıca bu önemli isimden bahsettiğimiz oyunla ilgili oldukça umut verici sözler sarf edildi.

Umut verici diye nitelendirdiğimiz sözlerin büyük bir kısmıysa bu oyununun açık dünya yapısıyla alakalıydı. Sanırım harika olacak, sözleriyle bu yapıma oldukça güvendiğini belirtti Yves Guillemot. Yaptığı yorumlarla da akıllardaki bazı sorulara da tam anlamıyla olmasa da açıklık getirmeye çalıştı. Bilindiği üzere bu oyunun tamamen çevrim içi yapıda geliştirildiği söyleniyordu ve bu durum da pek çokları tarafından olumsuz bir gelişme olarak karşılanmıştı.

Ubisoft tarafının bu önemli ismiyse, kendisinin gördüğü kadarıyla sıkıntılı bir durumun söz konusu olmadığını, benzersiz gezegenlerden oluşan bir açık dünya yapısının oyunculara başarıyla yansıtılacağının sözünü verdi. Hemen birkaç ekleme yapalım: Daha önceden yapılan açıklamalarda bu oyunun ister tek kişilik istenirse de eşli oyunculu olarak devam ettirilebileceği söylenmişti. Oyun için henüz kesin bir çıkış tarihinin bulunmadığını belirtelim. Konuyla ilgili yeni gelişmeler olursa sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Araç çubuğuna atla