Battlefield dendiği zaman aklımıza direkt olarak çoklu oyuncu modları geliyor. Battlefield V ile bu gelenek bozulmayacak, EA ve DICE oyunculara güzel bir çoklu oyuncu deneyimi sunmaya çalışacak. Peki, bu deneyim içerisinde kaç tane mod olacak? Battlefield 5, çıkışını yaptığı zaman kaç oyun moduna sahip olacak? Bu sorunun cevabını direkt olarak serinin bir önceki oyunu verdi.

Battlefield 5

Battlefield 5, 8 oyun modu ile çıkışını gerçekleştirecek

Battlefield 1 içerisinde bazı Battlefield V reklamları dönmeye başladı ve bu reklamlardan bir tanesinde, serinin yeni oyununda kaç adet oyun modu olacağı belirtilmişti. Bu reklama göre Battlefield V, 8 adet oyun modu ile çıkışını gerçekleştirecek ve bu 8 oyun modundan 3 tanesi de seri için bir ilk olacak. Yani, yepyeni oyun modları ile birlikte bu video oyunu çıkışını gerçekleştirecek.

Bahsetmiş olduğumuz video oyunu için onaylanmış olan oyun modları ise şimdilik Grand Operations, Conquest, Domination, Frontlines, Team Deathmatch ve Breakthrough. Tabii bu noktada geliştirici ekip, Grand Operations ile diğer çoklu oyuncu modlarını bir tutmuyor olabilir, şimdiden söyleyelim.

Peki, tüm bu yeni bilgiler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Battlefield V oyununun çıkışı için 8 farklı oyun modu yeterli olacak mıdır? Tabii bu oyun modlarına senaryo modunu ve eşli oyuncu modunu eklemeyi de ihmal etmeyiniz. Bu konudaki yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Etiketler: