Anthem isimli oyun artık 2019 senesinde karşımıza çıkacak. Destiny tarzı bir temaya sahip olacak olan bu video oyunu da, kendi tiplerinde olduğu gibi oyun sonu etkinlikleri ile oyuncuları kendisine çekmeye çalışıyor. Çünkü dürüst olalım, oyunun başlangıç içeriği en fazla 1 hafta içerisinde oyuncular tarafından bitirilecek ve elimizde sadece oyun sonu etkinliği olacak. İşte oyunun geliştirici ekibi de bugün bu etkinlikler hakkında bir açıklama yaptı.

Anthem

Anthem, oyun sonu etkinlikleri ile oyuncuları etkileyebilecek mi?

Bahsetmiş olduğumuz video oyununun geliştirici ekibinden Ben Scott, verdiği yeni bir röportajda bu oyun sonu etkinliklerinden bahsetti. Çünkü Ben Scott, bu tip etkinliklerle uğraşan insanların başında geliyor. Ben Scott, bu konuda sizlerin de hemen aşağıdan okuyabileceği şeyleri söyledi. Kendisine bu konuda güvenmeliyiz herhalde.

Merhabalar, ben Ben Scott. Oyun içerisindeki Stronghold aktivitelerinin baş tasarımcısıyım. Oyunun sonu hakkında daha sonra konuşacağız ama şimdiden söyleyebilirim ki, Anthem sadece Stronghold aktiviteleri ile bitmiyor. Daha fazlası bulunuyor. Oyunun sonunda ulaşabileceğiniz aktivitelerden ve bu aktivitelerin nasıl çalıştığından gelecek bir tarihte bahsedeceğiz.

Dediğim gibi, şimdilik bu içeriklerden net olarak konuşamayız ama kendi düşüncelerimden bahsedebilirim. Bizler için Anthem oyununun oyun sonu aktiviteleri gerçekten çok önemli. Bu aktiviteler her geçen gün daha fazla önem kazanacak ve bu içerikler ile en büyük amacımız, içeriklerin tekrar ve tekrar oynanabilmesi olacak. Oyunumuzun topluluğu bu konuda bizlere yardımcı olacak.

Oyunumuzun oyun sonu içeriği, tüm topluluğumuz tarafından ulaşılabilir olmalı ama bu aktiviteleri ulaşılabilir yapmak için de kesinlikle içeriğimizin seviyesini düşürmeyeceğiz. İçeriğimiz aynı anda hem zor olabilir, hem ödüllendirici olabilir, hem de ulaşılabilir olabilir. Bu etkinliklerimiz, yetenekli oyuncuları ödüllendirebilmeli. İçeriklerimizi anlamak kolay olmalı ama ustası olmak zor olmalı. İçeriklerimizde hem bulmacalar, hem sırlar, hem de keşif ögeleri olmalı.

Etiketler: