EA Play 2018 ve Xbox ekibinin E3 2018 sunumunda karşımıza çıkan Anthem, bugün tekrar karşımıza çıktı. Tabii bu karşımıza çıkış pek de güncel değil. Çünkü oyunun geliştirici ekibi, kendi YouTube kanalları üzerinden E3 2018 sırasında gösterilen 20 dakikalık demonun oynanış halini yayımladı. Bu oynanış videosunda oyunu, oyunun geliştiricilerinin eşliğinde izliyoruz. Eğer dilerseniz bu görüntülere sizler de yazımızın en altından göz atabilirsiniz.

Anthem

Anthem için yayımlanmış bu video, Xbox One X üzerinden geliyor

Her şeyden önce söyleyelim, bahsetmiş olduğumuz bu video oyunun Xbox One X sürümünden geliyor ve YouTube üzerinden, doğal 4K çözünürlükte izlenebiliyor. Fakat bu demek değil ki oyunun Xbox One X sürümü doğal 4K çözünürlük verecek. Bu konuda umutlu olmanızı önermiyoruz. Şimdiden sizleri uyarmak istedik.

Yayımlanan videoda birçok farklı yeni görüntü de bulunuyor. Bu görüntüler orijinal olarak E3 2018 sırasındaki sunumda gösterilmemişti ve bu yüzden yayımlanan bu videoda yeni noktaların olduğunu da söyleyebiliriz. Mesela en basitinden, oyunun haritasını ve grup oluşturma ekranını görüyoruz. Tabii geliştirici ekip, oyun çıkana kadar bu ekranların değişebileceğini de söylemeden geçmiyor.

Peki, yayımlanmış olan bu 20 dakikalık oynanış videosu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Anthem, bu oynanış videosu ile sizi etkilemeyi başardı mı? Yoksa halihazırda etklenmiş miydiniz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Etiketler: