Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Yeni Star Wars dönemi, 2021 senesinde bir oyunla başlayabilir

Koskoca bir Star Wars döneminin film yerine video oyunu ile başlayacağını düşünmek gerçekten çılgın.

TV serileri, filmler, çizgi romanlar, kitaplar ve tabii ki video oyunu gibi birçok medya dalında yer alan Star Wars, yeni bir dönemi insanlara anlatmaya hazırlanıyor olabilir. Bu noktada en son Skywalker üzerinden anlatılan hikayenin sonuna gelinmişti ve markanın yeni bir hikayeye ev sahipliği yapacağı tahmin ediliyordu. Making Star Wars isimli bir internet sitesinin yayımladığı yeni bir rapora göre ise bu olay, 2021 senesinde yaşanacak ve yeni hikaye, bir video oyunu ile anlatılacak.

Star Wars: Jedi Fallen Order

Star Wars, nasıl bir hikaye anlatacak?

Söylentilere göre bu yeni dönemin adı The High Republic olacak. The Skywalker Saga olayından 400 sene öncesini konu alacağı tahmin edilen The High Republic dönemi, bir üçleme film ile değil de henüz sayısı belli olmayan film serileri ile anlatılacak. Bu filmler aynı evrende, aynı zaman diliminde geçecek ve ara bağlantılı olacaklar. Disney, şu sıralar tüm bu olayların adına Project Luminous diyor ve bu projenin de daha önce dediğimiz gibi bir video oyunu ile başlayacağı söyleniyor.

Aynı kaynaktan gelen söylentilere göre Project Luminous, içerisinde birçok farklı medya tipini bulunduran bir proje. Bu proje, 2021 senesinde bir video oyunu ile başlayacak ve ardından insanlar; filmler, TV serileri, çizgi romanlar ve daha fazlasını görecek. Project Luminous, tabii ki daha önce de dediğimiz gibi The High Republic dönemini konu alacak. Bu dönemi konu alan her medya ögesi de dediğimiz gibi birbiri ile bağlantılı olacak. Bu şekilde daha iyi bir hikaye anlatılacak.

Söylentilere göre ve tabii ki tahmin edebileceğiniz gibi bu dönemi tanıtacak olan video oyunu, EA tarafından piyasaya sürülecek. Bu dönemin, yeni bir video oyunu ile bu sene içerisinde duyurulması bekleniyor. Eğer oyun bu sene duyurulmasa bile mutlaka 2021 senesinde duyurulacaktır. Bu döneme ait ilk filmin ve çizgi romanların ise 2022 senesinde insanların karşısına çıkartılacağı söyleniyor. Haberimizi sonlandırmadan önce tüm bunların birer söylenti olduğunu hatırlatmak istiyoruz efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x