Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Yeni bir rapora göre Xbox Series S, Ağustos 2020’de gösterilecek

Eurogamer, Xbox Series X ve Xbox Series S konsolları hakkında konuştu.

Microsoft, Xbox Series X konsolunu halihazırda gösterdi ve Temmuz 2020 içerisinde de Xbox Game Studios, bu konsol için gelecek olan oyunları, oyunculara gösterecek. Yalnız, senelerdir duyduğumuz söylentilere göre Microsoft bir de Xbox Series S konsolunu geliştiriyor. Bu konsolun, Xbox Series X konsoluna göre daha ucuz ve tabii ki daha güçsüz olacağı belirtiliyor. Şimdi ise Eurogamer tarafından yayımlanan yeni bir rapor aracılığı ile öğreniyoruz ki bahsi geçen konsol, Ağustos 2020 içerisinde oyunculara gösterilecek ve detaylandırılacak.

Xbox Series S,

Xbox Series S, nasıl bir konsol olacak?

Birçok tahmine göre Microsoft, bahsi geçen yeni konsolu, Temmuz 2020 içerisindeki etkinlikte gösterecekti. Yalnız, Eurogamer ekibinin raporu bu bilgiyi doğrulamıyor. Bu ekip tarafından duyulan bilgilere göre Microsoft, Temmuz 2020 içerisinde herhangi bir donanım göstermeyecek; donanım gösterimleri Ağustos 2020 için planlanacak. Bunun sebebi ise muhtemelen Sony Interactive Entertainment şirketinin Ağustos 2020 içerisindeki büyük etkinliğine karşı çıkabilmek olacak. Microsoft, rakibe karşı boş bir ay geçirmek istemiyor.

Peki, bu konsolun gösteriminden önce, Temmuz 2020 etkinliğinde neler gösterilecek? Microsoft şirketinden genelde doğru bilgiler sızdıran Windows Central tarafından yapılan açıklamalar ile bu soruya, bir cevap bulabiliyoruz. Bu ekibin söylediğine göre Halo Infinite, gösterilen önemli oyunlardan olacak. Bu oyunun gösterimde kullanılacak olan oynanış videosu şimdiden kaydedildi ve arka planda da herkes bu oyun hakkında olumlu konuşuyor. Aynı şekilde The Initiative ekibinin ilk oyununun da etkinlikte yer alacağı belirtiliyor.

Halo Infinite ve The Initiative haricinde, Xbox Series S konsolunun Temmuz 2020’deki etkinlikte yer almayacağını Windows Central ekibi de doğruluyor ama bu ekip, Microsoft şirketinin yeni nesil bir kulaklık gösterebileceğini belirtiyor. Son olarak bu ekip, bahsi geçen etkinliğin 20 Temmuz 2020 ile 26 Temmuz 2020 tarihleri arasındaki herhangi bir günde gerçekleştirileceğini düşünüyor. Yani, Temmuz 2020 döneminin ikinci yarısında bu etkinlik ile karşılaşacak oyuncular. Bakalım bu etkinlikte nelere tanıklık edeceğiz efendim?

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x