Sony, Haziran 2020’de E3 seviyesinde bir sunum yapmaya hazırlanıyor

Sony, Microsoft ve Nintendo üçlüsü, Haziran 2020'de çok önemli etkinlikler düzenleyecek gibi görünüyor.

Mayıs 2020 bitmek üzere ve artık yavaş yavaş, eğer iptal edilmeseydi, E3 2020 dönemine giriyoruz. Tabii ki bu etkinlik iptal edildi ama etkinliğin iptal edilmesi, oyun duyurularının yapılmayacağı anlamına gelmiyor. Sektörün önemli isimlerinden olan New Game+ Expo ise Haziran 2020 döneminin video oyunları için çok hareketli ve heyecan verici olacağını söylüyor. Bu heyecanın en büyük kaynağı ise Sony tarafından düzenlenecek olan E3 seviyesindeki sunum ve New Game+ Expo 2020 etkinliği olacak gibi görünüyor.

Sony, Haziran 2020'de E3 seviyesinde bir sunum yapmaya hazırlanıyor

Sony, yeni Resident Evil oyunu duyurusu ile gelebilir

Söylentilere göre Haziran 2020 içerisindeki en büyük iki etkinliği Sony, muhtemelen bir State of Play bölümü olarak ve New Game+ Expo 2020 gerçekleştirecek. Aynı zamanda Microsoft ve Nintendo markaları da önümüzdeki ay içerisinde bir şeyler yapacak; bahsi geçen asıl iki etkinliğin önüne geçemeyecekler. Söylentilerin devamına göre muhtemelen gerçekleştirilecek olan State of Play sırasında yeni Resident Evil ve yeni Crash Bandicoot oyunları duyurulacak. Marka, tabii ki birinci parti oyunlara da yer verecek.

Bir başka söylentiye göre ise şu anda aslında orijinal olarak E3 2020 etkinliğine katılacak olan birçok firma; oyun tanıtımları için gerekli videoyu hazırladı, final sürümüne getirdi. Bu görüntülerin, oyuncularla paylaşılması için hiçbir engel bulunmuyor ama şirketler doğru zamanı bekliyor. Bu doğru zaman ise muhtemelen Sony, Microsoft ve Nintendo markalarının sunumları ile New Game+ Expo 2020 olacak.