The Outer Worlds, Nintendo Switch için ön siparişe açıldı

The Outer Worlds oyununu Nintendo Switch için sizler de satın alabilirsiniz.

Obsidian Entertainment, Virtuos Games ve Private Division ekipleri bugün, ödüllü ve tek oyunculu rol yapma oyunu olan The Outer Worlds yapıtının Nintendo eShop aracılığıyla, 59.99 Dolar gibi bir fiyat etiketi ile ön sipariş olarak alınabileceğini açıkladı. Oyunun çıkış tarihi ise daha önce açıkladığı gibi 5 Haziran 2020 olacak. O tarihten itibaren oyuncular, bu başarılı video oyununu Nintendo Switch üzerinde deneyimleyebilecek. Bu sayede de mobil bir şekilde oyunu oynayabileceksiniz.

The Outer Worlds

The Outer Worlds, çok yakında Nintendo Switch için çıkmış olacak

Oyuncular artık Nintendo Switch için The Outer Worlds ile maceralarını gittikleri her yere götürebilecekler. Bu video oyununda, oyunun canlı dünyasında çok sayıda farklı yeri keşfedebilir ve görevinizde size yardımcı olabilecek çeşitli gruplarla ve çok yönlü karakterlerle karşılaşabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, yaptığınız seçimler hikâyenin nasıl ortaya çıkacağını belirleyecektir!

Fallout: New Vegas ile tanıdığımız bir oyun firması olan Obsidian Entertainment, geçtiğimiz yıl E3 2019 etkinliği sırasında yeni oyunları olan The Outer Worlds isimli oyunu tanıtmışlardı. Oyuncular tarafından büyük bir heyecanla beklenen bu oyun, aynı yıl içerisinde, tam olarak 25 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sürüldü. RYO türünde oldukça tecrübeli olan Obsidian Entertainment ekibinin bu oyunu ise, oyuncular tarafından oldukça beğenildi. The Outer Worlds şimdilerde ise Nintendo Switch platformunda oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Daha önce PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında oyuncularla buluşmuştu. Şimdiyse dağıtımcı şirket olan Private Division tarafından yapılan duyuruya göre, oyun 5 Haziran 2020 tarihinde Nintendo Switch sahipleri için erişilebilir olacak. Ayrıca, oyuna ilk gün gelecek olan güncellemeyle de, oynanış iyileştirmeleri ve yüksek çözünürlük paketleri sağlanacak. Buna ek olarak, oyun performansını iyileştirecek güncellemeleri de aynı zamanda yayımlanacak. Daha önce 6 Mart 2020 olarak belirlenmiş olan tarihte çıkışını gerçekleştirememişti.

Bu sefer verilen tarih ise kesinleşmiş gibi görünüyor. Geliştirici ekip ise, bu gecikmenin sebebi olarak COVID-19 virüsünü öne sürdü. Neyse ki ekip bu duruma adapte olmuş ki, oyun için daha çok beklemeyeceğiz. Bu video oyununun Nintendo Switch için belirlenen ücret ise, hem dijital hem de fiziksel versiyonu için de 60 Euro olarak belirlenmiş durumda. Uzayın derinliklerinde yolculuğa çıkmaya hazırlansanız iyi edersiniz, çünkü The Unreliable sizi birçok maceraya sürükleyecek.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x