Xbox Game Pass için For Honor ve daha fazla oyun geliyor

Aynı zamanda, Xbox Game Pass sistemine gelecek olan Halo Infinite hakkında da bazı bilgiler ortaya çıktı.

Microsoft ve Xbox, 13 Haziran 2021 tarihinde büyük bir etkinlik gerçekleştirecek. O etkinlik sırasında muhtemelen Xbox Game Pass için gelecek olan yeni video oyunları da büyük bir şekilde gösterilecek ama o tarihe kadar oyuncular ne yapacak? Xbox Wire üzerinden yapılan yeni bir açıklama sayesinde 13 Haziran 2021 tarihine kadar Xbox Game Pass sistemine eklenecek olan video oyunlarını öğrenmiş olduk. Bu oyunların sayısı biraz az ama belli ki şirket, kendi etkinliklerine saklıyor büyük duyuruları. Ayrıca, sayı az olsa bile listede For Honor gibi kritik oyunlar bulunuyor. Şimdi, dilerseniz bu konuya daha yakından göz atalım.

Yapılan açıklamalara bakacak olursak, sisteme eklenecek olan ilk video oyunu, The Wild at Heart olacak. Bulut için bugün gelmiş olan The Wild at Heart oyunu, 3 Haziran 2021 tarihinde hem bulut, hem de konsol için gelecek olan For Honor tarafından takip edilecek. Ondan sonra da 8 Haziran 2021 tarihinde bilgisayar için eklenen Backbone oyununu göreceğiz. Son olarak da 10 Haziran 2021 tarihinde, Xbox Game Pass sistemine bulut, konsol ve bilgisayar için Darkest Dungeon oyunu eklenecek. Ondan sonra da zaten şirketin E3 2021 ve Summer Game Fest 2021 dahilindeki etkinliği gerçekleştirilecek; orada yeni duyurular göreceğiz.

Xbox Game Pass için For Honor ve daha fazla oyun geliyor

Xbox Game Pass için gelecek olan Halo Infinite hakkında da gelişmeler yaşandı

Haberimizi bitirmeden önce Xbox Game Pass sistemine geleceği bilinen bir başka oyuna değinmek istiyoruz. Bu oyun, Halo Infinite ve şimdi yine bu oyunun Microsoft Store üzerindeki sayfasına bakacak olursanız, Dolby Atmos ve Dolby Vision teknolojilerinin desteklendiğini görebilirsiniz. Bu teknolojiler, hem PC, hem de Xbox konsollarında desteklenecek gibi görünüyor. Aynı zamanda Jeff Grubb, bu şirketin E3 2021 sırasında yapacağı Halo Infinite hakkındaki gösterimin çoklu oyunculu modlara odaklanacağını belirtiyor. Ayrıca bu oyunun Halo serisinin fanlarına çok hitap edeceği, bu yüzden de harici topluluklardan olumsuz yorumlar alabileceği düşünülüyor.