Xbox Game Pass sistemine Eylül 2019’un ilk yarısında gelecek olan oyunlar açıklandı

Oyuncuların karşısına öncelikle Gears 5 çıkacak.

Microsoft, Xbox Wire üzerinden yapılan yeni bir açıklama ile Xbox Game Pass sistemine gelecek olan yeni video oyunlarını açıkladı. Bu video oyunları, sisteme Eylül 2019’un ilk yarısında eklenecek yapıtlar olacak. Eylül 2019’un ikinci yarısında sisteme eklenecek olan video oyunları da daha sonra yine Microsoft tarafından açıklanacak. Peki, bu sisteme hangi video oyunları eklenecek?

Xbox Game Pass sistemine Eylül 2019'un ilk yarısında gelecek olan oyunlar açıklandı

İşte Xbox Game Pass sistemine gelecek olan yeni oyunlar

PC için gelecek oyunlar

Xbox Wire üzerinden yapılan açıklamalara göre Xbox Game Pass sistemine abone olan PC oyuncularının karşısına öncelikle Bad North: Jotuun Edition çıkacak. Bad North: Jotuun Edition oyununu ise Creature in the Well isimli yapıt takip edecek. Bu iki video oyunundan sonra oyuncuların karşısına sevilen bir video oyunu olan Dead Cells çıkacak.

Eğer tüm bu video oyunları sizin için yeterli gelmediyse, Enter the Gungeon oyunu da oyunculara sunulacak. Tabii en büyük oyun, en sona saklanmış olacak. O oyun tabii ki Gears 5 ve eğer bahsi geçen sistemin nihai sürümüne abone olduysanız, 6 Eylül 2019 tarihinden itibaren bu oyunu oynayabileceksiniz. Eğer standart sürüme abone olduysanız, 10 Eylül 2019 tarihini beklemeniz gerekecek.

Gears 5 isimli büyük video oyunu ardından oyuncuların karşısına Gonner Blüeberry Edition ve Shadow Warrior 2 yapıtları çıkacak. Oyuncular, Eylül 2019’un ilk yarısında bu video oyunlarını deneyimleyecek. Yalnız, tekrarlamak istiyoruz: Bu liste sadece PC oyuncuları için geçerli. Xbox Game Pass sisteminin konsol sürümüne hangi oyunların geleceğini hemen aşağıdan size belirteceğiz.

Konsol için gelecek oyunlar

Xbox Wire üzerinden yapılan farklı bir açıklamaya göre Xbox Game Pass sisteminin konsol sürümüne de öncelikle Dead Cells gelecek. 5 Eylül 2019 tarihinde sisteme eklenecek olan Dead Cells oyununu aynı tarihte Metal Gear Solid HD Edition: 2 & 3 takip edecek. O oyun ardından da 6 Eylül 2019 tarihinde sisteme Creature in the Well ve Gears 5: Ultimate Edition eklenmiş olacak.

Tüm bu oyunlar sizin için yeterli değilse, sisteme bir de 12 Eylül 2019 tarihinde Enter the Gungeon ve Gonner Blüeberry Edition oyunları eklenecek. Bu oyunlar, Eylül 2019’un ilk yarısını kapatacak. Microsoft, muhtemelen önümüzdeki haftada veya ondan sonraki haftada, Eylül 2019’un ikinci yarısında sisteme eklenecek olan video oyunlarını da açıklayacaktır diye düşünüyoruz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir