Ocak 2018’den beri bir TurkNet üyesiyim. Arada sırada sebepsiz yere kopan interneti saymazsak, kendileri çok güzel bir hizmet sunuyor. Bugün ise bu hizmete bir yenisi daha eklendi. Ekip, kendi abonelerine özel yeni bir sayfa açtı ve bu sayfanın açılışını da elektronik posta üzerinden duyurdu. Bu yeni sayfaya ulaşabilmek için, https://www.turk.net adresine girip, üst taraftan, “TurkNet’liyim” seçeneğini işaretlemek. Bu sayede, sizin işinize yarayacak birkaç önemli sayfa karşınıza çıkıyor.

TurkNet

Dediğim gibi, TurkNet ekibi bu hizmetini bir elektronik posta ile duyurmayı tercih etti. Bu yüzden, bana gönderilmiş olan bu elektronik postayı hemen aşağıda sizlere sunacağım. Gönderilmiş olan elektronik postada, yeni açılan sayfadaki diğer mini sayfaların ne işe yaradığı, sizlerin nasıl kullanacağı açık bir şekilde anlatılıyor.

“Değerli abonemiz, internet sitemize her gelişinizde aynı sayfayı görmekten sıkılmadınız mı? İtiraf ediyoruz, biz çok sıkıldık ve deneyiminizi iyileştirmek için bir yeniliği hayata geçirdik. Şimdi abonelerimiz için yeni bir internet sayfamız var. Bu sayfaya ulaşmak için tek yapmanız gereken www.turk.net adresimize girdikten sonra yukarıdaki menü kısmında bulunan ‘TurkNet’liyim’ seçeneğine tıklamak.

Bu sayfa üzerinden yenilediğimiz, ‘Destek’ bölümümüze kolayca ulaşabilirsiniz. Destek sayfalarımızda hizmetimizde, işlerinizi nasıl yapabileceğinizi anlatıyor ve aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını veriyoruz. Akıllı arama özelliğiyle de hızla ilgilendiğiniz içeriğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

TurkNet tarafından gönderilen elektronik posta

‘TurkNet’in Karnesi’ bölümünde ise hem müşteri hizmetlerindeki performansımızı, hem de altyapımızın durumunu gösteriyoruz. Böylece sorunlarınızla ilgilenirken gösterdiğimiz performansımızı, sizlere sunduğumuz ortalama hız değerlerini, arıza sebebiyle hizmet veremediğimiz bölgeleri ve güncel altyapı çalışmalarımızı tüm şeffaflığıyla takip edebiliyorsunuz.

Yeni sayfalarımızdan hizmetimizle ilgili son gelişmelere, haberlere ve size iletmek durumunda olduğumuz yasal bildirimlere de ulaşabilir, ‘Araçlar’ bölümümüzden Online İşlemler’e ve hız testi uygulamamıza giriş yapabilirsiniz. Umarız, yeni internet sayfanızı beğenirsiniz. Sizlerin hayatını kolaylaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla.”

Etiketler: