Tourney nedir?

Yapay zeka destekli bir turnuva botu olan Tourney, şimdi kullanıcılarını bekliyor.

Eğer dijital ortamda yaşanan turnuvalar ilginizi çekiyorsa ve kendi turnuvalarınızı oluşturabilmek istiyorsanız, Tourney isimli bir yapay zeka destekli sistem, elektronik spor dünyasında turnuva düzenlemeyi daha basit bir hale getiriyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyunundan Brawl Stars yapıtına; Call of Duty: Mobile isimli popüler FPS oyunundan Mobile Legends isimli ürüne kadar birçok oyuna ait turnuva taslakları, tarih ve saat seçenekleriyle bu elektronik spor turnuva botunda.

Tourney

Tourney, turnuva oluşturma işlemini kolaylaştırıyor

Tourney yapay zeka destekli bir turnuva botudur. Bu bot manüel ve otomatik olarak turnuva düzenler, ardından da düzenlediği turnuvaların katılımcılarına Discord üzerinden bilgiler verir. Bu detaylı ve yorucu işlemleri tek tuşla çözebilmek için bahsi geçen botu Discord sunucunuza eklemeniz veya bu bota halihazırda sahip bir Discord sunucusunda bulunmanız yeterli. Game.tv adresi üzerinden bu botu Discord sunucunuza çağırabilir veya Twitter, Facebook ya da Google seçenekleriyle hesap oluşturabilir ve oluşturduğunuz turnuvanın linkini kanallarınızda paylaşabilirsiniz.

Tourney, birçok şablonu ile turnuva düzenlemeyi çok daha kolay ve pratik bir hale getiriyor. Biraz önce de dediğimiz gibi; PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, Brawl Stars, Call of Duty: Mobile ve Mobile Legends gibi birçok birçok oyunun turnuva taslaklarıyla tarih ve saat seçerek turnuvalarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu turnuva botunu Discord sunucunuza eklemeniz halinde; Discord üzerinden kayıt yaptıran oyunculara mesaj atacak, onlarla konuşacak ve birçok bilgi sunacak; turnuvanız hazır hale gelecek.

Bahsetmiş olduğumuz bu botun üç adet turnuva modu bulunuyor. Bu modlar ile turnuvaya ne kadar dahil olmak istediğinizi seçebiliyorsunuz. uHost ile turnuvanın birçok aşamasını kendiniz yönetebilirken, uHost AI-Asistanı ile kontrolü biraz daha Tourney’i bırakıyorsunuz. AI-Host ise sadece oyun, zaman ve formatın seçildiği, kalan her şeyi bu buton yaptığı bir mod diyebiliriz. Bu buton bir diğer özelliği de Tier seviyesine göre sponsor bulmanın kilidi açıyor olması. Kullanıcılar belirli seviyelere ulaşınca sponsor bulabilecekler. Bu da sadece bir yapay zeka üzerinden; hem topluluğu canlı tutma, hem de gelir elde etme modeli sunuyor.

Turnuvayı Tourney isimli bota bırakırken aynı zamanda ödüller de kazanabilirsiniz. Yapay zekanın aynı zamanda Bronze, Silver ve Gold seviyelerinde bir Tier sistemi bulunuyor. Bunun yanı sıra OBS eklentisi ile turnuvadan canlı yayın yapabiliyorsunuz. Rekabeti artırmak isteyen oyuncular lig sistemi de oluşturabiliyorlar. Örneğin Gold üyeliğe eriştiğinizde lig yapabilecek güce erişiyorsunuz. Eğer dilerseniz şimdi Game.tv üzerinden Tourney isimli turnuva botunu kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x