Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Witcher dizisinin birincisi sezon çekimleri bitti

Merakla beklenen, bir Netflix yapımı olan The Witcher dizisinin birinci sezon çekimleri tamamlandı.

Dizinin yazarılığını ve yapımcılığını üstlenen, Daredevil ve The Defenders dizilerinin de yazarlığını yapmış olan Lauren S. Hissrich, resmi Twitter adresinden paylaştığı gönderiye göre, The Witcher dizisinin birinci sezon çekimleri bitmiş bulunmakta. Yani, dizinin montaj aşamasına girdiğini sizlere belirtebiliriz.

The Witcher

The Witcher hayranlarının kafası çok karışık

Lauren S. Hissrich tarafından paylaşılan gönderide, artık Geralt karakterini oynayabilecek kadar gri saçlarını olduğunu ama yine de hayatının en iyi yılı olduğunu aktarıldı. Çekimler zorlu ve yoğun olduğundan mı, yoksa işler iyi gitmediğinden mi bu stres, maalesef orası hala bir gizem.

Hayranları heyecanlandırmak kolay olabilir ama nefretlerini kazanmakta bir o kadar kolay. The Witcher dizisi ise bugüne kadar hayranların heyecanlarını yok eden bir çok detay ile karşımıza çıktı ama her şeye rağmen dizi yayımlanmadan bir karara varmak doğru olmayacaktır.

Gönderinin devamında; yazarlara, oyunculara ve çekim ekibine, canlarını dişlerine takıp çalıştıkları için teşekkür etti Lauren S. Hissrich. Kısa zamanda böylesine büyümüş ve sevilmiş The Witcher markası ile çalışmanın zorlukları tahmin bile edilemez. Umarız emeklerinin karşılığında güzel bir dizi ortaya çıkar ve kimsenin zamanı ve yoğun çalışmaları boşa gitmez.

2019 yılının dördüncü çeyreğinde çıkışını yapmasını beklediğimiz Netflix yapımı, 8 bölüm olarak karşımıza çıkacak. Dizinin çekimlerinin bittiğini göz önünde bulundurursak, çıkış dönemine kadar da dizinin montajı ve görsel efektleri yapılacaktır. Özellikle bu tür yapımlara ayrılan bütçeler ve harcamalar göze alındığında, beklentilerinizi iyi yönlendirmeniz faydalı olacaktır.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir