Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Witcher dizisinin 2. sezonunun çekimleri için bir onay da başrol oyuncusundan geldi

Henry Cavill, 2. sezon çekimlerinin başlamak üzere olduğunu duyururken, farklı bir alanda bu dizide kullanılan kostümler sergilendi.

Geçtiğimiz günlerde The Witcher dizisinin yapımcısı olan Lauren S. Hissrich tarafından yapılan bir paylaşımdan bahsetmiştik. Bu paylaşımda, bahsettiğimiz Netflix dizisinin 2. sezonunun ön çekim hazırlıklarının başladığı anlaşılıyordu. Benzer bir paylaşım da bu dizinin başrol oyuncusu olan Henry Cavill tarafından yapıldı. Öte yandan, bahsettiğimiz dizinin ilk sezonunda kullanılan kostümlerin farklı bir platformda sergilendiğini söyleyerek tüm bu haberlerin detayları için sizleri alt satırlarımıza davet edelim.

The Witcher

The Witcher dizisinin kostümleri oldukça etkileyici görünüyor

Öncelikle, bahsettiğimiz dizinin başrol oyuncusu olan ve Rivialı Geralt karakterini canlandıran Henry Cavill tarafından yapılan paylaşımdan bahsedelim. Üst kısımda bahsettiğimiz gibi bu dizinin yapımcısı olan Lauren S. Hissrich, geçtiğimiz günlerde evinden ayrı kalması ile ilgili bir paylaşımla, bu dizinin 2. sezonunu işaret etmişti. Böylelikle, ön hazırlıkların yapılmakta olduğunu ve dizinin ana çekimlerinin kısa süre sonra başlayacağını sizlerle paylaşmıştık.

Yeni bir sosyal medya paylaşımı da üst kısımlarda belirttiğimiz gibi Henry Cavill tarafından yapıldı. Bu önemli isim, Instagram hesabı üzerinden dizisin 2. sezonunun çekimlerine başlanılacağını duyurdu. Duyurunun bir video vasıtasıyla yapıldığını ve haber yazımızın en alt kısmından bu paylaşımı inceleyebileceğinizi belirterek bir diğer The Witcher dizisi bilgisine geçelim.

Bahsettiğimiz dizinin ilk sezonu oldukça büyük bir ilgi gördü malumunuz olarak. Dizinin ilk sezonunda kullanılan kıyafetlerin de özenle tasarlandığını biliyorduk. İşte bu özel kıyafetler, dizinin kostüm tasarımcısı Tim Aslam tarafından yayımlandı. Bahsettiğimiz bu çok sayıdaki kıyafetin görsel sergisine, kostüm tasarımcısı olan Tim Aslam’ın internet sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Bu sayfaya girdiğinizde, yapılan çalışmaların ne kadar detaylı olduğunu anlayacağınızı tahmin ettiğimizi belirtelim. 

View this post on Instagram

P.S. Happy New Year!

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x