Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Witcher dizisinin, neden kitaplara dayandırıldığı açıklandı

Merak edilen sorunun gayet basit bir yanıtının olduğunu görebiliyoruz.

Netflix platformunda yayımlanan The Witcher dizisiyle ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yine Netflix platformunda yayımlanacak dizinin sahne arkası bölümünde konuşan Lauren S. Hissrich, merak edilen önemli bir soruyu yanıtladı. Dizinin yapımcısı olan Lauren S. Hissrich tarafından yanıtlanan ve video oyunu yerine dizinin neden kitaplara dayandığının açıklamasının yapıldığı yanıtı merak eden okurlarımızı, alt satırlarımıza alabiliriz.

The Witcher

The Witcher serisinin başlangıç noktası kitaplardı

Üst kısımda bahsettiğimiz gibi The Witcher dizisinin yapımcısı konumundaki Lauren S. Hissrich, bazı sorulara yanıt verdi. Kendisine yöneltilen sorular arasında, biz video oyunlarını sevenler için oldukça merak edilen bir durum da bulunmaktaydı. Özellikler The Witcher 3: Wild Hunt isimli yapımın ardından şöhretine şöhret katan bu serinin video oyunlarında geçen olayları, dizi filmde görmek pek çoğumuzu memnun edebilirdi.

Merak edilen bu durum, belirttiğimiz gibi Lauren S. Hissrich gibi kilit bir isme yöneltildi. Neden video oyunları yerine, bahsettiğimiz dizinin kitaplara dayandırıldığı sorusunun yanıtı ise gayet basitti. Kendisine yöneltilen soruyu, çünkü video oyunları da kitaplara dayandırılıyor, şeklinde yanıtlayan Lauren S. Hissrich, serinin temelinin kitaplar olduğunun altını çizdi.

 Lauren S. Hissrich gibi önemli bir isme göre kitaplardan uyarlanan video oyunlarının dizi için yeniden uyarlanması saçma olacaktı. Video oyunu hayranlarını üzmüş olabileceklerinin farkında olduklarını belirten Lauren S. Hissrich, kendisinin de video oyunlarını sevdiğini ve dizinin de bu oyunlar kadar başarılı olmasını umduğunu sözlerine ekledi. Bizler de buradan, kaynak olarak orijinal noktadan başlanmış olduğunu kabul edebiliriz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x