PlayStation Plus abonelerine zaman zaman çok önemli fırsatlar sunuluyor. Bugün de aslında o fırsatlardan bir tanesi yaşandı. 5 Aralık 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştiren The Surge: Complete Edition, PlayStation Plus aboneleri için özel bir indirime girdi fakat oyunun sayfasını ayarlayan arkadaş önemli bir hata yaptı. Bu hata sonucunda ise oyun, tüm PlayStation Plus sahiplerine ücretsiz olarak sunuldu. Bahsettiğimiz hata hemen düzeltildi ama yine de bazı oyuncular, bu oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine eklemeyi başardı.

The Surge: Complete Edition

The Surge: Complete Edition şu an PlayStation Store üzerinde 180 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Fakat PlayStation Plus abonesi iseniz bu fiyat etiketi, 80 TL’ye düşüyor. Bu indirimin ise 9 Haziran 2018 tarihinde sonlanacağı biliniyor. Oyunu ücretsiz alamayacaksınız ama 80 TL de verilir bu oyuna. Zaten The Surge: Complete Edition içerisinde tam oyun, A Walk in the Park genişlemesi, Fire & Ice Silah Paketi, CREO Özel Çalışan Seti, Cobalt Control Rod ve CREO PS04 Limited Rig içerikleri bulunuyor. Verdiğiniz 80 liranın hakkını verir yani paket.

The Surge: Complete Edition nedir?

İşin ilk gününde feci bir olay seni bayılttı… Uyanıyorsun, bir yüksek çaplı bir eksoskeleton donandığını ve tesisin yok edilmiş bir kısmında bulunduğunu görüyorsun. Robotlar delirmiş, çılgın yapay iş arkadaşları ve sinsi Yapay Zeka, her şey seni öldürmek istiyor. Hızlı ve içgüdüsel yakın mesafe dövüşlerinde ölümcül düşmanlara ve devasa elebaşlarına meydan oku. Kestiğin uzuvları yağmalamanı sağlayan son teknoloji yağma sistemiyle düşmanlarının belirli uzuvlarını hedefle ve onları kes. Kesilen düşmanlarından yeni silahlar ve zırhlar donan, onları geliştir ve üret. Seviye atlayarak kendini yeniden güçlendir.