Halihazırda PC üzerindeki The Sims 4 için çıkmış olan Cats & Dogs isimli içerik paketi, şimdi Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için geliyor. Bugün ise bahsettiğimiz içerik paketinin ön siparişi ülkemizde açıldı. Haberimizin devamında ise PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden aldığımız istatistikleri sizlere sunacağız.

The Sims 4

Öncelikle PlayStation Store üzerindeki verilerden bahsedelim. Bu verilere göre Cats & Dogs paketinin ön sipariş fiyatı 119 TL ve bu pakete ön sipariş verirseniz ekstra hiçbir şey kazanmıyorsunuz. Sadece pakete erişim sağlıyorsunuz, paket çıktığı zaman tabii ki. Microsoft Store üzerinde de durum benzer sayılır. Aynı paketin Microsoft Store üzerindeki fiyatı 160 TL olarak görünüyor. Fakat EA Access abonesi iseniz bu fiyat 144 TL oluyor.

The Sims: 4 Cats & Dogs nedir?

Sim’lerinizin evine kedi ve köpek getirerek hayatlarını baştan aşağı değiştirin ve veteriner olarak mahalledeki hayvanlarla ilgilenin.

Kedi ve köpeklerinizi oluşturun

Sim’lerinizin evine kedi ve köpek getirerek hayatlarını baştan aşağı değiştirin ve veteriner olarak mahalledeki hayvanlarla ilgilenin.

Evcil hayvanlarınız ile bağınızı kurun

Sim’lerinize arkadaşlık eden ve hayatlarına eğlence katan tüylü dostlarınızla tanışın.

Veteriner olun ve bir klinik açın

Bir veteriner kliniği açın, özverili kişileri işe alın ve kariyerinize kasabanın en yetenekli veterineri olarak devam edin.

Oyundaki yepyeni bir bölgeyi keşfedin

Sim’lerinizin ve evcil hayvanlarının açık hava aktivitelerine katılabileceği yeni Brindleton Bay dünyasının kıyılarını keşfedin.

Etiketler: