Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Last of Us Part II için bir PlayStation 5 güncellemesi göründü

Bu sırada Jim Ryan, PlayStation 5 konsolunun stok durumlarından bahsetti.

2020 senesinin en iyi oyunlarından bir tanesi olan The Last of Us Part II, PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirmişti. Tabii bu oyun PlayStation 5 konsolunda da oynanabiliyor ama yeni nesilde oyunculara hiçbir avantaj sunulmuyor. Şimdi ise internet aleminde yapılmış olan bir perakendeci listelemesine göre bahsi geçen bu video oyunu için bir yeni nesil güncellemesi geliyor olabilir. Bu listeleme, Best Buy tarafından yapıldı ve marka, oyunda yeni nesil güncellemesinin yer aldığını da belirtti. Yalnız, belirtilen bu bilginin farklı bir anlamı da olabilir ne yazık ki.

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II oyununun yeni nesil sürümü için heyecanlanmalı mıyız?

Best Buy, bu videp oyununda ücretsiz bir yeni nesil güncellemesinin olacağını belirtiyor ama bu belirteç, İngilizce olarak bir anlam daha taşıyor. Yazan bu şey, aynı zamanda oyunun ücretsiz bir şekilde PlayStation 5 konsolunda da oynanabileceğini söylüyor olabilir. Bu yüzden de Naughty Dog ve Sony Interactive Entertainment, bu oyun için gerçekten bir yeni nesil güncellemesi hazırlıyor mu, bilemiyoruz. Yalnız, bir güncelleme hazırlanacaksa, 2020 senesinde de daha iyi bir video oyunu bulmak imkansız olacaktır diye düşünüyorum.

Bahsi geçen video oyunu için güncelleme haberleri çıkarken; Sony Interactive Entertainment şirketinin CEO pozisyonunda yer alan Jim Ryan da yeni nesil hakkında önemli bir açıklama yaptı. Bu kişinin dediğine göre her şey ama her şey satıldı. Bu da demek oluyor ki hem PlayStation 5 için ciddi bir talep vardı, hem de Sony Interactive Entertainment, bu talepleri karşılayabilecek kadar konsol üretemedi. Aynı zamanda COVID-19 yüzünden her şeyin daha zor olduğunu da göz önünde bulundurursak; bir süre daha stok sorunları yaşanmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x