Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Last of Us Part II için herhangi bir ek paket gelmeyecek

Naughty Dog, orijinal olarak The Last of Us Part II için geliştirilmiş olan çoklu oyunculu mod hakkında da konuşmaktan çekiniyor.

The Last of Us için Left Behind isimli bir ek paket piyasaya sürülmüştü. Bu ek paket, her ne kadar kısa olsa da aslında oyuna ait çok önemli bir hikaye anlatıyordu. Birçok oyuncunun tahminine göre The Last of Us Part II için de benzer bir ek paket geliştirilebilirdi ama şimdi üzücü bir açıklama Naughty Dog ekibinden geldi ve bu video oyunu için herhangi bir ek paketi planlarının olmadığını açıkladı. Aynı zamanda Naughty Dog, bu oyun ile alakalı olan çoklu oyunculu temelli projeden de bahsetmekten oldukça kaçındı.

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II ile işler bitti mi?

Neil Druckmann, Greg Miller, Troy Baker ve Ashley Johnson isimleri Kinda Funny programına katılmıştı. Bu program sırasında özellikle Neil Druckmann’a The Last of Us Part II için gelebilecek bir ek paket soruldu. Neil Druckmann ise herhangi bir ek içerik için planları olmadığını açık bir şekilde söyledi. Bu planlar gelecekte değişebilir mi, bilemiyoruz ama Naughty Dog ekibinde şu anda ek içerik için herhangi bir çalışmanın olmadığını açık bir şekilde anlayabiliyoruz. Ayrıca, başka bir konuya daha değinildi.

Normalde, bahsi geçen video oyununun içerisinde çoklu oyunculu bir oyun modu da yer alacaktı. Yalnız bu oyun modu, 2019 senesi içerisinde iptal edilmişti. Naughty Dog, bu çoklu oyuncu temelli oyunu bağımsız bir proje olarak değerlendirecekti. Yani, bu oyuna ait çoklu oyunculu mod, bağımsız bir ürün olarak piyasaya sürülecekti. Bahsi geçen programda Neil Druckmann‘a bu oyunun durumu soruldu ve Neil Druckmann, çok ilginç bir cevap vererek, aslında konuyla alakalı konuşmaktan kaçındı.

Bu noktada Neil Druckmann tarafına, “Neil Druckmann, hatırlıyor musun bilmiyorum ama bir çoklu oyunculu oyun yapacağınızı söylemiştiniz.” şeklinde bir cümle kuruldu. Neil Druckmann ise cevap olarak, “Eskiden çoklu oyunculu oyunlar yaptığımızı hatırlıyorum.” dedi. Yani, bu cevap ile aslında bu video oyunu ile alakalı olan çoklu oyunculu oyun için sorulan sorudan tamamen kaçındı. Aynı zamanda Neil Druckmann, bu projenin tamamen iptal edildiğini de ima etmiş olabilir. Net bir şey söylemek oldukça güç efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x