Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Last of Us Part II, çıkış haftasında 4 milyon adet sattı

The Last of Us Part II, oldukça güzel bir haber ile karşımıza çıktı.

19 Haziran 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan The Last of Us Part II, oyuncuların hayatına bomba gibi girmişti. Olumlu ve olumsuz milyonlarca yorum alan bu video oyunu, şimdi de PlayStation Blog üzerinden yeni bir bilgi ile karşımıza çıktı. Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog tarafından yapılan açıklamalara göre bu oyun, 21 Haziran 2020 tarihi itibari ile 4 milyon adet sattı. Paylaşılmış olan bu rakamlara muhtemelen ön sipariş verileri de dahil edilmiştir diyoruz ve konuya devam ediyoruz.

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II, önemli bir başarıya ulaştı

Sony Interactive Entertainment, Naughty Dog tarafından geliştirilen ve 19 Haziran 2020 tarihinde piyasaya çıkan bu oyununun, 21 Haziran 2020 tarihi itibarıyla 4 milyon satış adedini geçtiğini açıkladı. Böylece bahsi geçen video oyunu, birinci parti olan PlayStation 4 oyunları içerisinde en hızlı satan yapıt olmayı başardı.

Konuyla ilgili Naughty Dog stüdyosunun başkan yardımcısı ve bahsi geçen oyununun yönetmeni olan Neil Druckmann, “Milyonlarca oyuncunun geçtiğimiz hafta bu video oyununu oynamalarından ve deneyimlerini paylaşmalarından ötürü son derece minnettarız. Bu oyun, Naughty Dog bünyesindeki yüzlerce yetenekli ve tutkulu geliştiricinin çabaları sayesinde geliştirildi. Aynı tutkuyu oyuncular tarafından da görmek bizim için büyük bir onur. Bu inanılmaz hedefe ulaşmamıza imkan tanıdığınız için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Yeni nesilde eşsiz deneyimleri oyuncularla buluşturmaya hazırlanan Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4 için de çok sayıda büyük yapımın çıkacağını belirtti. Önümüzdeki ay sadece PlayStation 4 konsoluna özel olarak, 3 Temmuz 2020 tarihinde Marvel’s Iron Man VR ve 17 Temmuz 2020 tarihinde Ghost of Tsushima oyunları piyasaya çıkacak.

PlayStation
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x