Bir satış analistine göre The Last of Us Part II, 2019 senesinin en çok satan zombi oyunu olacak

Tabii ki bu analistten gelen bilgileri dikkatlice düşünmek gerekiyor.

Şu sıralar Sony şirketinin çatısı altında geliştirilmekte olan birçok farklı video oyunu var ve bu oyunların neredeyse tamamının çıkış tarihi bilinmiyor. Birçok oyuncu, tüm bu oyunların yeni nesil başlamadan piyasaya sürüleceğini tahmin ediyor ama bundan daha ileriye gidilemiyor. Bahsetmiş olduğumuz video oyunlarından bir tanesi de tabii ki The Last of Us Part II. Bugün, bu video oyunu Twitter üzerinde karşımıza çıktı. Bir satış analistine göre The Last of Us 2, bu senenin en çok satan zombi oyunu olacak.

The Last of Us Part II

The Last of Us 2 oyununun 2019 içerisinde çıkacağına dair haberler çoğalıyor

Birleşik Devletler içerisinde piyasaya sürülen video oyunlarını analiz eden; bu oyunlar hakkında önemli bilgiler veren, Twitter üzerindeki adı Benji-Sales olan bir kişi; The Last of Us Part II hakkında konuştu. Bahsetmiş olduğumuz bu satış analisti, “Resident Evil 2 ve Days Gone, önceden çıkma avantajına sahip olsa da 2019 senesinin en çok satan zombi oyununun The Last of Us Part II olacağını hala düşünüyorum.” dedi.

Bu yorumlara bakacak olursak; bahsetmiş olduğumuz analist, Sony ve Naughty Dog ekiplerinin yeni video oyununun 2019 senesi içerisinde piyasaya sürüleceğine inanıyor. Sizlere daha geçen gün bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, oyundaki önemli bir karakterin hareket yakalama işlerinin daha yeni bittiğini belirtmiştik. Bu durumu göz önüne aldığımız zaman aslında Ellie ve Joel ikilisinin 2019 senesi içerisinde karşımıza çıkacağını düşünmek biraz zor oluyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Araç çubuğuna atla