The Last of Us Part II projesinden önemli bir karakterin hareket yakalama oturumu tamamen bitti

Bahsedilen karakter, Ellie'nin annesi olabilir mi?

The Last of Us Part II, şu an tam geliştirilme sürecinde. Yani, Naughty Dog ekibinin neredeyse tamamı bu proje üzerinde çalışıyor. Bu sebepten ötürü de bazı işlerin oldukça hızlı bir şekilde tamamlanması gayet normal karşılanabilir. Tabii şimdiki iş için yine hızlı bitti diyebilir miyiz, bilmiyoruz ama aldığımız bilgilere göre The Last of Us 2 oyununun önemli bir karakterinin hareket yakalama oturumu tamamen bitti.

The Last of Us 2

The Last of Us 2 oyunundan Ellie’nin annesi mi var karşımızda?

Instagram üzerinden geçen günlerde bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşım, oyunun yönetmeni/yapımcısı olan Neil Druckmann tarafından yapıldı. Neil Druckmann, Laura Bailey ile yapılan hareket yakalama oturumlarının tamamen bittiğini açıkladı. Laura Bailey, bu video oyununda hangi karakteri canlandırıyor, henüz bilemiyoruz ama yapılan paylaşıma göre Laura Bailey, Neil Druckmann kişisinin favori karakterini canlandırıyor.

Laura Bailey; daha önce Catherine: Full Body, Marvel’s Spider-Man, World of Warcraft: Battle for Azeroth ve Star Wars Battlefront II gibi video oyunlarında yer almıştı. Şu anda da kendisi tabii ki The Last of Us Part II ve Gears 5 projelerinde yer alıyor. Gears 5 oyununda Kait Diaz karakterine can veren bu oyuncu, dediğimiz gibi The Last of Us 2 oyununda hangi karakteri canlandırıyor, bilemiyoruz. Kendisi, bu video oyunu için yayımlanan ikinci tanıtım videosunda, boynundan ipe asılmış olan karakter idi.

Birçok oyuncuya göre bahsetmiş olduğumuz karakter, Ellie’nin annesi. Tabii ki bu konuda resmi bir bilgiye sahip değiliz ama bahsetmiş olduğumuz tanıtım videosunda, bu karakterin hamile olduğuna dair bazı göndermeler yapılmıştı. Bu göndermelerden ötürü bizler de kendisinin Ellie’nin annesi olduğunu düşünüyoruz. Peki, sizlerin bu konudaki yorumu nedir? Düşüncelerinizi mutlaka bekliyor olacağız!

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x