Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Tom Clancy’s The Division filmi Netflix için duyuruldu

Sevilen aksiyon oyunu serisinin filmi E3 2019 sırasında duyuruldu.

E3 2019 süresince video oyunlarına dair pek çok yeni bilgiler edindik. Bazı bilgiler de video oyunlarından film sektörüne uyarlanan yapımlarla ilgiliydi. Bu tarzdaki haberler arasında belki de en ilgi çekici olanıysa Tom Clancy’s The Division oyununun bir filminin yapılacak olmasıydı. Edinilen bilgiye göre bu video oyunu uyarlaması olan film Netflix için özel olacak ve ekibinde oldukça önemli isimler yer alacak.

Tom Clancy’s The Division

The Division filminin ekibinden ünlü isimler bulunuyor

E3 2019 sırasındaki Ubisoft sunumunda açıklanan ve sonrasında Netflix tarafından doğrulanan bilgilere göre çekilecek olan filmin ekibinde ünlü isimler yer alacak. Öncelikle duyurusu yapılan filmin yönetmenlik koltuğunda kimin oturacağını sizlerle paylaşalım. Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre bahsettiğimiz filmin yönetmeni, aynı zamanda Dedpool 2 filmini de yöneten David Leitch olacak.

Filmin başrollerindeki isimleri de sizlerle paylaşalım. Yapılan açıklamaya göre filmin başrol oyuncularının iki ünlü isim olacağını görüyoruz. Ünlü aktör Jake Gyllenhaal ile ünlü aktris Jessica Chastain bu filmin başrollerini üstlenecekler. Böylesine önemli isimleri gördüğümüze büyük bütçeli ve etkileyici bir film beklememiz gerektiğini düşünüyoruz. Tabii konu video oyunu uyarlamaları olan filmler olduğunda biraz temkinli olmakta fayda var.

Haberimize konu olan video oyunu serisinin konusundan da kısaca bahsedelim. Bu oyun serisinin hikayesinde dünyaya yayılan bir virüs ve sonrasındaki yaşam konu alınıyor. Oyunda, dünyadaki hükümet sistemlerinin devrilmesiyle yaşanan kaos ortamındaki bir grup için çalışmalar yapılıyor. Muhtemelen Netflix için çekilecek olan filmde de aynı tema üstüne gidildiğini göreceğiz. Filmle ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir