Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Tom Clancy’s The Division 2 için 3. büyük güncelleme yayımlandı

Yayımlanan 3. güncellemeyle birlikte pek çok yeniliğin geldiğini görüyoruz.

15 Mart 2019 tarihinde; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştiren Tom Clancy’s The Division 2 oyunu için 3. büyük güncelleme yayımlandı. Bu güncellemeyle birlikte oyunu satın alanların merakla beklediği 8 kişilik Raid bölümü de oyuna eklenmiş oldu. Şimdiye kadar 4 kişiye kadar eşli oyunculu bölümleri barındıran oyunda ilk kez 8 kişi aynı anda bir bölümü geçmek için mücadele edecek. Ayrıca gelen 3. güncellemeyle birlikte oyun içinde pek çok değişim yapılacak.

The Division 2 için 3. güncelleme yayımlandı

Tom Clancy’s The Division 2 oyununun evreni genişliyor

Giriş kısmında da bahsettiğimiz üzere Tom Clancy’s The Division 2 oyuncuları bundan böyle 8 kişilik Raid bölümüne giriş yapabilecekler. Operation Dark Hours isimli Raid, 8 kişiye kadar eşli oyunculu oynanabilecek ve Black Tusk üyelerine karşı mücadeleyi yaşatacak. Bölümün, diğer bölümlere nazaran daha zor olması nedeniyle oyuncuların birlikte mücadele etmeleri gerekecek. Ayrıca bu Raid için oyuncular stratejik hamleler üretmek durumunda kalacaklar.

Öte yandan haberimize konu olan video oyununa Raid ile beraber yeni görevler de eklendi. The Fall of DC başlığıyla gelen bu bölümlere, oyunun 1. yıl geçişine sahip olan oyuncular öncelikle erişebilecekler. Bunlarla birlikte bu oyuna gelen 3. güncellemeyle beraber pek çok görsel ögenin, oyunun envanterine ekleneceğini hatırlatalım. Bu görsel unsurlar arasında 6 farklı giysi, 2 yeni maske, 4 yeni ve farklı karakter ifadesi ile 8 yeni silah kaplaması yer alıyor.

Ayrıca, bu Ubisoft yapımındaki bazı ödüller ve kazanımlar konusunda değişikliğe gidildiği duyuruldu. Bu ödüller ve kazanımlara Operation Dark Hours için yeni ekler gelirken, bazı uzun oynama süresi isteyen ödüller kaldırıldı. Kaldırılan ödüller ve kazanımlar arasında 28 gün boyunca oynama zorunluluğu, yıl boyunca ayda en az 14 gün oynama mecburiyeti gibi meydan okumalar yer alıyor. Oyunun geliştirici ekibi bu zorunlulukların aksaklıklarla kesilme ihtimallerini hesaba kattığını ifade etti.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir