Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan için çevrim içi mod duyuruldu

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, sadece tekli oyuncu temelli bir deneyim sunmayacak oyunlara.

Çıkışına birkaç hafta kala The Dark Pictures Anthology: Man of Medan için oldukça önemli bir mod duyuruldu. PlayStation Blog üzerinden yapılan bir açıklamaya göre bu video oyununda 2 farklı çevrim içi modu bulunacak. Bu çevrim içi modlar sayesinde oyuncular, parti tadında ve eşli oyuncu tadında 2 farklı deneyim yaşayabilecek. Gelin, bu modları da yazımızın devamında detaylandıralım.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, oyunculara farklı deneyimler de sunacak

Açıklamalara göre 30 Ağustos 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan bu video oyunu, çıkışından itibaren bir çevrim içi moda ev sahipliği yapacak. Bu modlardan ilki Movie Night olacak. Bu oyun modu, 5 arkadaşın yerel bir şekilde çevrim içi deneyim yaşamasını sağlayacak. Bu mod ile 5 oyuncu da kendi karakterlerini seçecek ve herkes, tek bir kontrolcüyü kendi aralarında paylaşarak, oyun deneyimini yaşayabilecek.

Movie Night isimli oyun modu, oyuncuların ne zaman kontrolcüyü kime vereceğini belirten bildirimlere de sahip olacak. Bu sayede, 5 oyuncu da hiçbir zaman kafa karışıklığı yaşamayacak. Ayrıca bu oyun modunu en fazla 5 kişi ile oynayabileceksiniz. Yani; 2, 3 veya 4 kişi ile de oynanabilecek bu video oyunu. Movie Night haricinde bu video oyununda bir de Shared Story isimli bir mod yer alacak. Bu mod ise oyunculara daha farklı bir çevrim içi deneyimi yaşatacak.

Shared Story, sadece 2 oyuncuya destek verecek. The Dark Pictures Anthology: Man of Medan oyununu bu çevrim içi mod ile 2 farklı oyuncu, aynı anda oynayacak. Bu noktada da oyuncular, A Way Out oyunu tarafından sağlanmış deneyime benzer bir şey yaşayacak. Haberimizi bitirmeden önce söylemek istiyoruz ki bu çevrim içi destek, sadece serinin bu oyunu için geçerli olmayacak; serideki tüm oyunlar ve bölümler bu modlara destek verecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir