Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tencent, Cyberpunk temalı bir FPS oyunu geliştiriyor

Cyberpunk 2077 için rakip mi geliyor?

Birçok oyuncu, CD Projekt RED tarafından geliştirilmekte olan Cyberpunk 2077 oyununu bekliyor ama artık Asya temelli video oyunu seven oyuncuların radarına başka bir yapıt daha girdi. Bahsi geçen video oyunu, Tencent tarafından geçen günlerde duyuruldu ve adı da Codename: SYN olarak açıklandı. Açık dünya temelli, Cyberpunk temalı bir oyun olan Codename: SYN, Tencent Photonics Studio Group tarafından PC ve konsollar için geliştiriliyor. Ayrıca bu oyunun sadece Asya marketine değil, global olarak pazarlanması planlanıyor.

Cyberpunk

Tencent de Cyberpunk rüzgarına katılıyor

Codename: SYN için bir teknoloji demosu videosu da yayımlandı. Bu videoya göz atarak, oyunun konsept olarak neye benzeyeceğini görebiliyoruz ama bu görüntüler her ne kadar oynanış anları gibi görünüyor olsa da öyle değiller. Dediğimiz gibi bu yapıt şimdilik bir teknoloji demosu ama video oyunu olarak da geliştiriliyor. Tencent, bu projede özellikle Epic Games tarafı ile de çalıştığını belirtiyor. Ayrıca oyunun kendisinde, kozmetik ögelerin de ön planda olacağının işaretleri veriliyor. Tabii gerçekçi olan ama robotik evcil hayvanlar da var.

Konsepte göre oyuncular, bu oyuna başlamadan önce üç farklı taraftan birini seçecek. Her taraf için benzersiz olan bir tane evcil hayvan olacak. Ardından oyuncular, tarafa uygun olan karakterlerini oluşturacak ve arabalarını seçecek. Evcil hayvan, karakterin kendisi ve bize ait olacak araç da özelleştirilebilecek. Şimdilik bu video oyununun ne zaman piyasaya sürüleceğini bilmiyoruz ama kendisi, CD Projekt RED tarafından geliştirilmekte olan video oyununa hoş bir alternatif olabilir. Tabii ki iki oyun da aynı türde değil ama tema benzer.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x