Cyberpunk 2077 oyununun 2018 ile 2020 halleri karşılaştırıldı

Cyberpunk 2077 oyununun yeni oynanış videosu, oyunun grafiklerdeki değişimi gözler önüne seriyor.

CD Project RED firmasının yeni eseri olan Cyberpunk 2077 oyununun çıkışına, kısa bir süre kaldı. 19 Kasım 2020 tarihinde çıkacak olan rol yapma oyunu hakkında, yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün, oyunun yapımcısı olan CD Project RED firması, Cyberpunk 2077 için yeni bir video yayımladı. Bu videoda oyunun, oynanış mekaniklerini yakından görebilmiş olduk.

Bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077, uzun bir süredir geliştirme aşamasında. Tüm bu süreç boyunca, yapımcı firmanın yayımladığı videolar ile oyunun gelişimine bizler de tanık olduk. Oyun için paylaşılan en kapsamlı videolardan birisi, E3 2018 sırasında gösterilen oynanış videosuydu. Son olarak Cycu1 isimli bir YouTube kullanıcısı, bu video ile geçtiğimiz gün yayımlanan videoyu karşılaştırdığı bir içerik hazırladı.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, grafiksel anlamda gelişti mi?

Her ne kadar oyun endüstrisinde çok sık rastlanan bir şey olmasa da, geçtiğimiz yıllara göre oyunun grafiklerinde gelişme var. Paylaşılan grafik karşılaştırma videosunda, göze çarpan en büyük farklılık ışıklandırma kalitesindeki artış. Artık Night City, çok daha iyi deneyim edilebilecek. Çıktığı zaman ışın izleme teknolojisini destekleyecek olacak oyunumuz, gerçekten göz alıcı duruyor.

CD Project RED firmasının, bu süreçte oyunlarının yapımı ile uğraşırken ayrıca daha önce yaptıkları çalışmaları geliştirmeye devam etmeleri, gerçekten takdiri hak ediyor. Daha önce, oyunlarını hazır olmadan piyasaya sürmeyeceklerini söyleyen firma yetkilileri, heyecanla beklenen oyunu birkaç kez ertelemişlerdi. Önce 16 Nisan 2020 olarak belirlenen çıkış tarihi, sonrasında 17 Eylül 2020 belirlenmişti ancak oyun tekrardan ertelendi. Eğer yeni bir erteleme kararı alınmaz ise oyunumuz, 19 Kasım 2020 tarihinde oyuncuların erişimine sunulacak.

Deneme Yazar
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x